جمعه 24 آذر 1396 13:30:39

 

 

  

 

 

 

 

   

 

  

 

   

 

  

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

آخرین اخبار ایران و جهان
چاپ

کد خبر : 34773

تاریخ انتشار : 16/09/1394 - 10:14

چکی که پیشکسوت‌آبی‌ها را ممنوع‌الخروج کرد+عکس

پیشکسوت باشگاه استقلال به خاطر عدم پرداخت مالیات و چک مشکل دار ممنوع الخروج شده است.

به گزارش سوادکوه آنلاین، ابراهیم تقی‌پور در مورد عدم پرداخت مالیاتش در سال 88 از سوی باشگاه استقلال اظهار داشت: من به دنبال درمان تومور مغزی هستم و به همین دلیل برای درمان در  کشور خارجی باید مشکلات مالیاتی خروج از کشور را حل می‌کردم که متوجه شدم باشگاه استقلال با وجود اینکه مبلغ مالیات را از من کم کرده بود، اما چک آن را به سازمان امور مالیاتی پرداخت نکرده است.

وی ادامه داد: . زمانی که به سازمان امور مالیاتی مراجعه کردم به من اعلام کردند که 5 درصد از قرارداد که باید به مالیات تعلق می‌گرفت از سوی باشگاه استقلال پرداخت نشده است. واقعا نمی‌دانم دلیل کار آنها چه بوده است. به همین دلیل خودروی شخصی من هم در حال حاضر توقیف شده و خودم هم ممنوع‌الخروج هستم.

پیشکسوت استقلال عنوان کرد: زمانی که به باشگاه استقلال مراجعه کردم آنها اعلام کردند همان زمان یعنی سال 88 چک را داده‌اند اما بعد از آن مشخص شد که چک تحویل سازمان امور مالیاتی نشده و یک ماه بعد همان چک در بانک شعبه علامه جنوبی از سوی باشگاه ابطال شده است. متاسفانه افشارزاده مدیرعامل این باشگاه هم پیشکسوت تیم خود را نمی‌شناسد. من به او گفتم باشگاه استقلال باید این مبلغ را پرداخت کند اما او اعلام کرد به من ربطی ندارد و شاید نتوانیم بدهیم.

 چکی که پیشکسوت آبی‌ها را ممنوع‌الخروج کرد+عکس


تقی‌پور تاکید کرد: به او گفتم این حق من است و می‌توانستم شکایت کنم. اگر بحث درمان من و حاضر شدن در خارج از کشور نبود هرگز دنبال این پول نمی‌آمدم. من مالیات خودم را پرداخت می‌کنم اما مبلغ 8 میلیون و 750 هزار تومان متعلق به باشگاه استقلال است که قطعا برای تاخیر در پرداخت جریمه هم تعلق گرفته است.

وی عنوان کرد: مگر می‌شود مدیرعامل یک باشگاه پیشکسوت خود را نشناسد. از زمانی که این اتفاق برایم افتاد خیلی ناراحت هستم و بیماری‌ام تشدید شده است. پزشکان به من گفتند نباید به خودت استرس وارد کنی اما متاسفانه این مسائل وجود دارد.

پیشکسوت باشگاه استقلال گفت: زمانی که با این باشگاه فسخ قرارداد کردم و به صبا رفتم می‌توانستم 170 میلیون بگیرم اما آن زمان از حقم گذشتم و حالا این بلا سرم آمده است.

وی در پایان عنوان کرد: امیدوارم مشکلم هر چه زودتر حل شود. با پزشکی در آلمان هماهنگ کردم تا هرچه سریع‌تر در آنجا تحت مداوا قرار بگیرم و تاخیر در این موضوع سلامتی‌ام را بیشتر به خطر می‌اندازد.

ابراهیم تقی پور، بازیکن سابق تیم ملی که سابقه بازی تیم‌های شموشک، استقلال، ذوب‌آهن، پرسپولیس، پگاه را هم دارد، مدتی است که از تومور مغزی رنج می‌برد و قرار است برای مداوا به آلمان برود.


منبع : فارس
دیدگاه شما در مورد : چکی که پیشکسوت‌آبی‌ها را ممنوع‌الخروج کرد+عکس

چکی که پیشکسوت‌آبی‌ها را ممنوع‌الخروج کرد+عکس