دوشنبه 04 تیر 1397 01:14:34

 

 

 

  

 

 

 

   

 

  

 

   

 

  

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

آخرین اخبار ایران و جهان
چاپ

کد خبر : 34750

تاریخ انتشار : 15/09/1394 - 22:10

نقش فرزند اردوغان در خرید نفت از داعش

نماینده پارلمان سوریه از دخالت پسر رجب طیب اردوغان در خرید نفت از گروهک تروریستی داعش و فروش آن به شرکت های صهیونیستی و آمریکایی خبر داد.

نقش فرزند اردوغان در خرید نفت از داعش

به گزارش سوادکوه آنلاین، "شحاده کامل میهوب" با اشاره به تنش در مناسبات روسیه با ترکیه گفت: آنکارا با مشکلات بزرگی در داخل ترکیه روبروشده است. در پی سرنگونی جنگنده "سوخوی 24" روسیه برفراز سوریه، رئیس جمهور ترکیه بخاطر این حادثه از مسکو عذرخواهی نکرد اما اقدامات اقتصادی – سیاسی روسیه علیه آنکارا سبب شد تا "رجب طیب اردوغان" از موضع قبلی خود عقب نشینی کند چراکه اروپائیان ترکیه را در این عرصه تنها گذاشتند.  بنده معتقدم ابراز تاسف رئیس جمهور ترکیه از سرنگون شدن جنگنده روسیه و عقب نشینی از موضع خود هیچ سودی برای آنکارا نخواهد داشت و اردوغان مسئول مستقیم این حادثه و هرقطره خونی است که از مردم سوریه به زمین ریخته شود.

جمال اردوغان تاجر بزرگ نفتی

این نماینده پارلمان سوریه با بیان اینکه تمام مردم می دانند رئیس جمهور ترکیه از داعش، جبهه النصره و سایر گروه های تروریستی سوریه حمایت می کنند افزود: جمال اردوغان فرزند رئیس جمهور ترکیه از داعش نفت خریدارای می کند. داعش روزانه بیش از یک میلیون و500 هزار دلار نفت می فروشد و فرزند اردوغان یک تاجر معروف نفت است. او این نفت را از داعش با قیمت پائین از داعش می خرد و به شرکت‌های آمریکایی و اسرائیلی می فروشد.

عبور تروریست‌ها از مرزهای ترکیه

وی در پاسخ به این سؤال که "آیا ترکیه  در نهایت تسلیم خواسته‌های روسیه خواهد شد؟" گفت: مطالبات مسکو بسیار زیاد است. پوتین بسته ای از قوانین  را علیه ترکیه اتخاذ کرده است. این موضوع به مقررات محدود نمی‌شود بلکه قوانینی هستند که باید اجرا شوند. دست کشیدن مسکو از اقدامات خود علیه آنکارا بسیار دشوار است . روسیه از ترکیه می خواهد که مرزهای خود را بر روی گروه‌های تروریستی در سوریه و عراق  ببندد و اجازه ندهد تروریست‌ها از آنها عبور کنند . همچنین روسیه از آنکارا می‌خواهد از حمایت تروریست‌ها در سراسرجهان دست بکشد. تمام مردم می دانند که ترکیه از گروه‌های تروریستی حمایت می‌کنند.

کشته شدن افسران ترکیه در سوریه

شحاده میهوب با اشاره به حضور افسران ترکیه در کنار گروه‌های تروریستی گفت: تاکنون صدها افسر ترکیه در نبردهای ارتش سوریه با گروه های تروریستی جان خود را ازدست داده‌اند.


منبع : تسنیم
دیدگاه شما در مورد : نقش فرزند اردوغان در خرید نفت از داعش

نقش فرزند اردوغان در خرید نفت از داعش

  • پربازدیدترین ها