پنج شنبه 31 خرداد 1397 14:56:57

 

 

 

  

 

 

 

   

 

  

 

   

 

  

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

آخرین اخبار ایران و جهان
چاپ

کد خبر : 34734

تاریخ انتشار : 15/09/1394 - 17:31

تولیدکنندگان لوازم خانگی: رکود با بسته خروج از رکود تشدید شد

تولیدکنندگان لوازم خانگی در نامه‌ای خطاب به وزیر صنعت، عدم اجرای مرحله دوم بسته خروج از رکود در راستای فروش کالا با کارت اعتباری 10 میلیون تومانی را عاملی برای تشدید رکود در این صنعت عنوان کردند و اجرای این طرح را خواستار شدند.

تولیدکنندگان لوازم خانگی: رکود با بسته خروج از رکود تشدید شد

به گزارش سوادکوه آنلاین، در نامه‌ای که از سوی محمدرضا دیانی، رئیس هیئت مدیره انجمن تولیدکنندگان لوازم خانگی خطاب به محمدرضا نعمت زاده وزیر صنعت نوشته شده، آمده است:

با سلام و احترام

ضمن تشکر از مساعدت حضرتعالی در گام به گام طراحی کارت های اعتباری خرید کالای ایرانی، به استحضار می رساند علی رغم عزم جدی آن مقام محترم و سایر همکارانتان در وزارت صنعت معدن و تجارت مبنی بر اجرای پروژه خروج از رکود صنایع داخلی، متأسفانه اما و اگرهایی که از گوشه و کنار به گوش می رسد، معضلی خارج از تصور را برای تولیدکنندگان پدید آورده است.

در واقع رکود حاکم بر بازار که ناشی از انتظار مردم برای کاهش قیمت ها در پساتحریم بود، اینبار دست به دست انتظار خریداران برای عملیاتی شدن کارت های اعتباری داد و تقاضا برای خرید را به فاجعه آمیزترین حد ممکن کاهش داد.

در این شرایط امکان تنفس و ادامه حیات برای تولیدکننده غیرممکن شده و شک نداشته باشید پاشنه آشیل دولت یازدهم که همانا اشتغال و خروج از رکود است اینبار با موج عظیم، سهمگین و زنجیره ای تعدیل نیروی انسانی در خطوط تولید کارخانه ها به خطرخواهد افتاد.

لذا از آن مقام محترم خواهشمند است پیش از آنکه شکست این طرح ملی مستمسکی شود، در دست بدخواهان دولت و بیش از این اعتماد افکار عمومی را نسبت به برنامه های دولت یازدهم از بین ببرد، دستور فرمایید دستگاه های متولی و مسئول اقدام عاجل انجام دهند.

پیشاپیش از حسن توجه و دستور مساعد جنابعالی سپاسگزاری می شود.

قرار بود عرضه لوازم خانگی در قالب بسته خروج از رکود توسط دولت اجرایی شود که با گذشت بیش از یک ماه از اعلام این خبر، هنوز این طرح اجرایی نشده است.

 

منبع : فارس
دیدگاه شما در مورد : تولیدکنندگان لوازم خانگی: رکود با بسته خروج از رکود تشدید شد

تولیدکنندگان لوازم خانگی: رکود با بسته خروج از رکود تشدید شد

  • پربازدیدترین ها