پنج شنبه 30 فروردین 1397 18:13:39

 

 

 

  

 

 

 

   

 

  

 

   

 

  

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

اخبار سوادکوه
چاپ

کد خبر : 34675

تاریخ انتشار : 14/09/1394 - 14:45

هم‌زمان با سالروز رحلت نبی مکرم اسلام حضرت محمد (ص) و شهادت امام حسن مجتبی (ع)

اربعین شهید مدافع حرم سیدروح‌اله عمادی در سوادکوه برگزار می شود

هم‌زمان با سالروز رحلت نبی مکرم اسلام حضرت محمد (ص) و شهادت امام حسن مجتبی (ع) اربعین شهید مدافع حرم سیدروح‌اله عمادی در سوادکوه برگزار می شود.

اربعین شهید مدافع حرم سیدروح‌اله عمادی در سوادکوه برگزار می شود

سیدحمزه عمادی امروز در گفت‌و‌گو با خبرنگار سوادکوه آنلاین، با گرامیداشت یاد و خاطره شهدای والامقام دفاع مقدس و مدافع حرم اظهار داشت: به منظور بزرگداشت یاد و خاطره شهید سیدروحاله عمادی، از شهدای مدافع حرم حضرت زینب کبری (س) و حضرت رقیه (س) مراسم بزرگداشتی با حضور اقشار مختلف مردم سوادکوه برگزار می‌شود.

وی افزود: این مراسم روز پنجشنبه 19 آذر هم‌زمان با 28 صفر، سالروز رحلت نبی مکرم اسلام حضرت محمد (ص) و شهادت امام حسن مجتبی (ع) از ساعت 9 الی 14 در مسجد حضرت ابوالفضل(ع) روستای پاشاکلای زیراب برگزار می‌شود.

برادر شهید عمادی تصریح کرد: پس از برگزاری این مراسم، شرکت کنندگان با حضور بر مزار شهید سیدروح‌اله عمادی یادش را گرامی می‌دارند.

به گزارش سوادکوه آنلاین، شهید سیدروح‌اله عمادی، از شهدای مدافع حرم نخستین روز از شهریور ماه سال 1359 در روستای پاشاکلای زیراب به دنیا آمد.

این دلیرمرد سوادکوهی در مهرماه امسال برای دفاع از حرم حضرت زینب کبری (س) و حضرت رقیه (س) به سوریه رفت و در روز جمعه اول آبان ماه سال 1394 مصادف با تاسوعای حسینی سال 1437 هجری قمری و طی «عملیات محرم» در درگیری با «مزدورانِ سعودی» و «پیروان اسلام آمریکایی» خلعت شهادت پوشید.

روحمان با یادش شاد
هدیه به ارواح بلندپروازش صلوات
اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم

 دیدگاه شما در مورد : اربعین شهید مدافع حرم سیدروح‌اله عمادی در سوادکوه برگزار می شود

اربعین شهید مدافع حرم سیدروح‌اله عمادی در سوادکوه برگزار می شود

  • پربازدیدترین ها