یکشنبه 10 اردیبهشت 1396 01:55:53

 

 

 

 

 

  

 

 

 

 

 

   

 

   

 

  

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

آخرین اخبار ایران و جهان
چاپ

کد خبر : 34653

تاریخ انتشار : 14/09/1394 - 11:32

شیوه جدید اعدام داعش با گردنبندهای انفجاری +تصاویر

گروه تروریستی داعش با انتشار 4 فیلم جدید، از اعدام نیروهای انصارالله یمن با شیوه های غیرمتعارف و بی رحمانه پرده برداشت.

به گزارش سوادکوه آنلاین، دیلی میل خبر داد: گروه تروریستی داعش 4 فیلم جدید از اعدام های بی رحمانه خود در یمن منتشر کرد. در این فیلم ها نیروهای انصارالله --که با متجاوزان سعودی و تروریستهای القاعده در شبه جزیره عربستان می جنگند -- بدست عناصر گروه تروریستی داعش به شیوه های بی رحمانه و مشمئز کننده ای اعدام می شوند. گروه تروریستی داعش در این فیلم ها 21 نفر را که روپوش های نارنجی بر تن دارند، به شیوه های متفاوت اعدام می کند.

در یکی از فیلم ها، 4 مرد با گردنبندهای انفجاری ایستاده اند. پس از آن یک انفجار مهیب رخ می دهد. گروهی دیگر از این تروریستها، 6 مرد را به زور سوار قایق می کنند. این افراد پس از آن که از ساحل دور شدند، در میان دریا منفجر می شوند. در فیلم دیگری 6 نفر از نیروهای انصارالله که در کنار یک تپه نشسته اند با پرتاب یک نارنجک به سمتشان کشته می شوند. در گوشه ای دیگر از یمن، تروریستهای داعش 9 نفر از نیروهای انصارالله را با خنجر گردن می زنند.

این فیلم ها یک روز پس از آن منتشر شد که انگلیس نخستین حملات هوایی خود را علیه گروه تروریستی داعش در سوریه آغاز کرد. گروه تروریستی داعش تاکنون جنایات بی رحمانه ای علیه بیشتر مذاهب جهان انجام داده است.

 
 
 

منبع : باشگاه خبرنگاران
دیدگاه شما در مورد : شیوه جدید اعدام داعش با گردنبندهای انفجاری +تصاویر

شیوه جدید اعدام داعش با گردنبندهای انفجاری +تصاویر