چهار شنبه 27 دی 1396 06:48:18

 

 

 

  

 

 

 

 

   

 

  

 

   

 

  

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

آخرین اخبار ایران و جهان
چاپ

کد خبر : 34635

تاریخ انتشار : 13/09/1394 - 23:55

گوگل لیست بهترین های خود را معرفی کرد

گوگل لیست بهترین اپلیکیشن‌ها و بازی‌های اندرویدی سال 2015 را اعلام کرده است.

به گزارش سوادکوه آنلاین، گوگل بر اساس یک رسم دیرینه لیست بهترین اپلیکیشن ها و بازی های اندرویدی سال 2015 را اعلام کرده است. در این لیست همان‌طور که انتظار می‌رفت نام بازی‌های سرشناسی همچون کلش آف کلنز، فالوت شلتر، لارا کرافت یافت می‌شود این در حالی است که در صدر بهترین اپلیکیشن‌های اندرویدی 2015 نیز Google Photos, Twitch و پیام‌رسان تلگرام قرار دارند.

 
علاوه بر این ساکنین مانتین ویو نام برترین کتاب‌ها، موزیک ویدئو، محبوب‌ترین آلبوم، فیلم سینمایی، برنامه تلویزیونی و همچنین پرفروش‌ترین این محصولات در فروشگاه مجازی گوگل پلی را گردآوری کرده‌اند. جالب است که بدانید در این لیست در کنار بازی‌ها سرشناس، نام بازی‌های کمتر شناخته شده‌ای نیز همچون Jelly Jump, Spider Square, Criminal Case, Stick Cricket 2, Brain Dots, Colorfy,Memrise, و KISS KUBE دیده می‌شود که گوگل معتقد است آن‌ها بیشترین امتیاز را بر اساس معیارهای سنجش این شرکت به دست آورده‌اند.
 
 
در هر حال این کار گوگل باعث می‌شود بازی‌ها و اپلیکیشن هایی که از محتویات غنی بهره می‌برند با این حال توان بروز آن‌ها را تاکنون به دست نیاورده‌اند نیز به کاربران پلتفرم اندروید معرفی شود. برای مشاهده بهترین مجموعه‌های موجود در گوگل پلی در سال 2015 می‌توانید به این صفحه مراجعه کنید.
 
 
 

منبع : باشگاه خبرنگاران
دیدگاه شما در مورد : گوگل لیست بهترین های خود را معرفی کرد

گوگل لیست بهترین های خود را معرفی کرد