دوشنبه 03 اردیبهشت 1397 18:01:39

 

 

 

  

 

 

 

   

 

  

 

   

 

  

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

اخبار سوادکوه
چاپ

کد خبر : 34616

تاریخ انتشار : 13/09/1394 - 14:29

رئیس پلیس‌راه مازندران خبر داد

بارش خفیف برف در محور سوادکوه

رئیس پلیس‌راه مازندران با اشاره به اینکه محور کندوان از ساعت ۱۶:۳۰ امروز یک‌طرفه می‌شود، گفت: در حال حاضر در ارتفاعات محورهای هراز و سوادکوه شاهد بارش برف هستیم.

بارش خفیف برف در محور سوادکوه

به گزارش سوادکوه آنلاین، جعفر محمدنژاد امروز در مورد وضعیت محورهای استان طی گفت‌وگویی  با اشاره به اینکه در حال حاضر در ارتفاعات شاهد بارش برف هستیم، اظهار کرد: در محور سوادکوه شاهد بارش پراکنده باران هستیم و در ارتفاعات گدوک بارش برف به صورت خفیف است.

رئیس پلیس‌راه مازندران گفت: وضعیت ترافیک در محورهای هراز، کندوان و سوادکوه نیز به صورت عادی و روان بوده و مشکل خاصی وجود ندارد.

محمدنژاد خاطرنشان کرد: با توجه به پیش‌بینی بارش در روزهای پایانی هفته جاری و لغزنده بودن جاده‌ها همراه داشتن تجهیزات زمستانی به‌ویژه زنجیرچرخ برای رانندگان ضروری است.

وی در بخش دیگری از سخنان خود به اعمال محدودیت‌های ترافیکی برای سهولت تردد در محورهای مازندران اشاره کرد و افزود: تردد موتورسیکلت تا ساعت 24 روز جمعه 13 آذرماه جاری در تمام بزرگ‌راه‌ها، آزادراه‌ها و محورهای محور کندوان (کرج ـ چالوس)، هراز، فیروزکوه و بالعکس ممنوع است.

 

این مسئول اظهار کرد: همچنین تردد انواع تریلی به‌ استثنای حاملان مواد سوختی و فاسدشدنی تا ساعت 24 روز جمعه 13 آذرماه امسال از تهران به قائم‌شهر و بالعکس ممنوع است.

رئیس پلیس‌راه مازندران با تأکید بر رعایت قوانین راهنمایی و رانندگی در محورهای مازندران، خاطرنشان کرد: توصیه ما به تمام رانندگان وسایل نقلیه این است که با رعایت سرعت مطمئنه و پرهیز از عجله و شتاب رانندگی کرده و با همکاری پلیس‌راه، سلامتی خود و خانواده را تضمین کنند.

وی در پایان گفت: تلفن مرکز کنترل راه‌های مازندران با شماره‌های 2182934 و 2182920 با پیش‌شماره 011 به‌صورت شبانه‌روزی آماده پاسخگویی به هموطنان در مورد آخرین وضعیت راه‌های استان است.


منبع : فارس-مازندران
دیدگاه شما در مورد : بارش خفیف برف در محور سوادکوه

بارش خفیف برف در محور سوادکوه

  • پربازدیدترین ها