جمعه 01 تیر 1397 13:41:01

 

 

 

  

 

 

 

   

 

  

 

   

 

  

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

اخبار سوادکوه
چاپ

کد خبر : 34615

تاریخ انتشار : 13/09/1394 - 14:12

ائمه جمعه سوادکوه در نماز جمعه 13 آذر 94:

ملت ایران مطیع ولایت هستند/دانشگاه‌ها محل تاخت و تاز سیاسی برای سیاستمداران نیست

ائمه جمعه سوادکوه در نماز جمعه 13 آذر 94 اظهار کردند:ملت ایران مطیع ولایت هستند/دانشگاه‌ها محل تاخت و تاز سیاسی برای سیاستمداران نیست.

ملت ایران مطیع ولایت هستند/دانشگاه‌ها محل تاخت و تاز سیاسی برای سیاستمداران نیست

به گزارش سوادکوه آنلاین، حجت الاسلام احمد قربانی در نماز جمعه این هفته شهر پل‌سفید ضمن گرامیداشت 16 آذر روز دانشجو اظهار کرد: در دانشگاه‌ها وقتی صحبت از تفکیک جنسیت می شود عده‌ای صدایشان در می آید، اگر هدفتان کسب علم است چرا از این امر ناراحت می شوید.

وی با اشاره به حمایت عربستان از گروههای تروریستی در منطقه تصریح کرد: عربستان اداعا می کند داعش به ایران وابسته است و به همین علت حمله تروریستی در ایران انجام نمی دهد حال آنکه اقتدار و صلابت ایران در منطقه و تلاش سربازان گمنام امام زمان(عج) و نیروهای مسلح مانع هرگونه عملیات تروریستی در کشور است.

امام جمعه پل سفید تاکید کرد: ایران کشوری ولایی است و ملت ایران مطیع ولایت هستند.

قربانی با اشاره به هفته وقف و انتقاد از وضعیت موجود گفت: متاسفانه امروز کسی به وقف اهمیت نمی دهد و کار به جایی رسیده است که موقوفات را می خورند.

وی در خصوص نامه دوم مقام معظم رهبری به جوانان غربی تصریح کرد: این روزها اسلام ستیزی و اسلام هراسی در غرب ترویج می شود که در این میان نامه مقام معظم رهبری برای روشنگری جوانان و آزادگان غربی نوشته شد و مورد استقبال آنان نیز قرار گرفت.

امام جمعه پل سفید با اشاره به در پیش بودن روز جهانی حقوق بشر گفت: مگر ملت لبنان، سوریه، عراق، بحرین و یمن بشر نیستند و حقوق ندارند بیائید با یک نگاه مشترک به حقوق بشر بنگرید.

قربانی در پایان خاطر نشان کرد: حقوق بشر شما سنگین تر از بمب‌های اتمی و شیمیایی است که بر سر ملت های مظلوم میرزید و آنها را به خاک و خون می کشید.

حجت الاسلام غلامحسین ذاکری خطیر در نماز جمعه این هفته شهر زیراب در بخشی از سخنان خود با اشاره به حمله انگلیس به داعش در سوریه اظهار کرد: ائتلاف به اصطلاح ضد داعش غربی به شدت برای منطقه خطرناک است.

امام جمعه موقت زیراب ضمن گرامیداشت روز دانشجو تصریح کرد: دانشگاه‌ها محل تاخت و تاز سیاسی برای سیاستمداران نیست بلکه جایگاهی علمی برای دانشجویان است.

ذاکری خطیر در پایان با گرامیداشت 19 آذر روز تشکیل شورای عالی انقلاب فرهنگی به فرمان امام خمینی(ره) گفت: این شورا ضمن آگاه سازی جوانان در خصوص مسائل فرهنگی، باید بحث حجاب را جدی بگیرد و مصوبات را پیگیری و اجرایی نماید.دیدگاه شما در مورد : ملت ایران مطیع ولایت هستند/دانشگاه‌ها محل تاخت و تاز سیاسی برای سیاستمداران نیست

ملت ایران مطیع ولایت هستند/دانشگاه‌ها محل تاخت و تاز سیاسی برای سیاستمداران نیست

  • پربازدیدترین ها