سه شنبه 01 خرداد 1397 06:49:59

 

 

 

  

 

 

 

   

 

  

 

   

 

  

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

آخرین اخبار ایران و جهان
چاپ

کد خبر : 34599

تاریخ انتشار : 13/09/1394 - 13:52

قابلیت جدید جستجوی موبایلی گوگل +عکس

این قابلیت برای اندروید و iOS لحاظ شده و کافی است تا کاربر با حساب کاربری گوگل خود به جستجوی تصویر با موتور جستجوی گوگل بپردازد.

به گزارش سوادکوه آنلاین، ابزار جدید جستجوی موبایل گوگل به کاربر اجازه می‌دهد تصاویری که در جستجو به دنبال آنها بوده را مشخص کرده و آنها را در حساب خود در این اپلیکیشن ذخیره و دسته‌بندی کند.

به این ترتیب کاربر کافی است تا تصویر مورد نظر را برای ذخیره شدن انتخاب کند و بر روی گزینه ستاره در پایین تصویر کلیک کرده و یا آن را لمس کند. به این ترتیب لیستی از تصاویر انتخاب شده در حساب کاربری گوگلِ کاربر ایجاد می‌شود. جالب اینجاست که گوگل به کاربر اجازه می‌دهد این عکس‌های انتخاب شده را دسته‌بندی کند.
 

                 قابلیت جدید جستجوی موبایلی گوگل +عکس
 

این قابلیت برای اندروید و iOS لحاظ شده و کافی است تا کاربر با حساب کاربری گوگل خود به جستجوی تصویر با موتور جستجوی گوگل بپردازد. بدون شک این ویژگی برای افرادی که با تصاویر سر و کار دارند کاربرد زیادی دارد، کاربران قادر هستند هر تصویری را که می‌بینند در همان لحظه آنرا برای نیازهای بعدی ذخیره کنند تا در وقت خود برای جستجوی مجدد تصاویر صرفه‌جویی شود.

به نوعی می‌توان گفت این ویژگی دقیقاً‌ شبیه به قابلیت ایجاد کلکسیون جدیدِ عکس‌ در گوگل‌پلاس است،‌این ویژگی همانند آنچه تاکنون در شبکه پین‌تِرِست دیده‌ایم برای جمع‌آوری و به اشتراک گذاری گروهی از عکس‌ها به کار می‌رود.


منبع : باشگاه خبرنگاران
دیدگاه شما در مورد : قابلیت جدید جستجوی موبایلی گوگل +عکس

قابلیت جدید جستجوی موبایلی گوگل +عکس

  • پربازدیدترین ها