سه شنبه 04 اردیبهشت 1397 07:03:07

 

 

 

  

 

 

 

   

 

  

 

   

 

  

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

آخرین اخبار ایران و جهان
چاپ

کد خبر : 34449

تاریخ انتشار : 10/09/1394 - 22:25

عکس/ پیوند دست قطع شده کشاورز مازندرانی (+15)

دست قطع شده کشاورزی مازندران در بیمارستان امام خمینی (ره) ساری توسط استادیار دانشگاه علوم پزشکی مازندران پیوند داده شد و حال بیمار نیز مساعد است.

به گزارش سوادکوه آنلاین، یک کشاورز 42 ساله بهشهری که حین کار با دستگاه علف‌خوردکن دستش از ناحیه کتف قطع شده بود به بیمارستان امام خمینی (ره) شهرستان ساری انتقال داده شد که با تلاش پزشکان این بیمارستان دست قطع شده به بیمار پیوند داده شد.
سید‌مهران رضوی‌پور جراح و استادیار دانشگاه علوم پزشکی مازندران در خصوص این جراحی سنگین و نتایج آن گفت: در این حادثه عضو فوقانی بیمار کاملا قطع ‌و پزشک جراح در مرکز بهشهر به خوبی کارهای اولیه این بیمار را انجام داده بود و پس از آن به به بیمارستان امام خمینی (ره) شهرستان ساری منتقل شد.
وی افزود: در این مرکز درمانی، زمینه پیوند اعضا وجود داشت و با هفت ساعت کار مداوم بر روی این بیمار، پیوند انجام شد و در حال حاضر شرایط بیمار نیز مناسب است.
فوق‌تخصص جراحی دست درباره نحوه انتقال اعضا قطع شده و فرد به مرکز درمانی بیان کرد: یکی از شرایط سختی که برای این بیمار داشتیم، له شدگی شدید دست بود، عمل له شدگی اعضا بسیار سخت است، در این موارد باید ابتدا قسمت قطع شده را از آلودگی ظاهری پاک کرد.

 

 
دکتر رضوی پور
دکتر رضوی پور

 

 

 

منبع : فارس
دیدگاه شما در مورد : عکس/ پیوند دست قطع شده کشاورز مازندرانی (+15)

عکس/ پیوند دست قطع شده کشاورز مازندرانی (+15)

  • پربازدیدترین ها