چهار شنبه 27 دی 1396 04:56:04

 

 

 

  

 

 

 

 

   

 

  

 

   

 

  

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

آخرین اخبار ایران و جهان
چاپ

کد خبر : 34400

تاریخ انتشار : 10/09/1394 - 09:32

امارات به دنبال گسترش روابط با رژیم صهیونیستی

امارات عربی متحده روابط خود را با اسرائیل گسترش می دهد.

به گزارش سوادکوه آنلاین، مقدمات افتتاح دفتر نمایندگی اسرئیل در یکی از سازمان های بین المللی مستقر در امارت عربی متحده و در شهر ابوظبی در جریان است.

رژیم صهیونیستی، دوری گلد مدیر کل وزارت خارجه این رژیم را به عنوان مسئول این نمایندگی انتخاب کرد. وی تاکید کرد روابط امارات و اسرائیل علنی خواهد بود و پرچم اسرائیل در ابوظبی به اهتزاز درخواهد آمد.

در حالی که تلاش های سیاسی و اقتصادی برای تحریم اسرائیل ادامه دارد، کابینه راستگرای این رژیم از تحقق یک پیروزی سیاسی با عنوان افتتاح اولین دفتر نمایندگی رسمی و علنی خود در ابوظبی پایتخت امارات خبر داد.

وزارت خارجه اسرائیل با صدور بیانیه ای اعلام کرد پس از این که دوری گلد مدیرکل وزارت خارجه اسرائیل سه شنبه گذشته به ابوظبی سفر کرد، توافق شد که اسرائیل نمایندگی خود را در نهاد انرژی تجدیدپذیر سازمان بین المللی افتتاح کند.

خبرگزاری رسمی امارات نیز به نقل از وزارت خارجه این کشور اعلام کرد هر گونه توافق میان امارات و اسرائیل بیانگر تغییر در مواضع ابوظبی در تعامل با اسرائیل نیست. همزمان با موضع شرم آور امارات در تعامل با اسرائیل، گروه اینترنتی تلسکوپ که در پایگاه های اینترنتی اجتماعی علیه روند عادی سازی روابط با اشغالگران اسرائیلی فعالیت می کند در یک تصویر ویدئویی اعلام کرد امارات به یکی از مهم ترین مناطق عملیات اطلاعاتی، امنیتی و تجاری اسرائیل در منطقه عربی تبدیل شده است.

این گروه برخی از اسامی شخصیت های اسرائیلی را اعلام کرد که با امارات همکاری می کنند. دیوید میدان مشاور سابق نتانیاهو و نیروی سابق موساد است که در حال حاضر از طریق شرکتی به نام خود با امارات همکاری امنیتی دارد. ایوی لومی مدیر سابق سامانه های دفاعی هوایی اسرائیل در سال 2012 قراردادی با امارات برای فروش پهپاد امضا کرد.

 
 

منبع : العالم
دیدگاه شما در مورد : امارات به دنبال گسترش روابط با رژیم صهیونیستی

امارات به دنبال گسترش روابط با رژیم صهیونیستی