جمعه 24 آذر 1396 19:38:19

 

 

  

 

 

 

 

   

 

  

 

   

 

  

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

اخبار سوادکوه
چاپ

کد خبر : 3437

تاریخ انتشار : 20/12/1392 - 07:33

اختصاصی/مسئول کتابخانه زیراب:

برنامه های متنوع کتابخانه زیراب برای ایام عید

صبح امروز مسئول کتابخانه شهید کمیل ایمانی از برنامه های متنوع این کتابخانه برای مسافرین و شهروندان در ایام نوروز خبر داد.

برنامه های متنوع کتابخانه زیراب برای ایام عید

مرضیه فلاح در گفتگو با خبرنگار سوادکوه آنلاین اظهار داشت: به مناسبت فرارسیدن ایام نوروز، جهت بهره وری هر چه بیشتر علاقه مندان از اوقات فراغت خود در زمان تعطیلات عید نوروز،این کتابخانه برنامه های متنوعی را تدارک دیده است.

وی افزود: از برنامه های ویژه  کتابخانه  در روزهای عید ،تبریک گویی واهدا بنرهای توبه نامه شهید کمیل ایمانی واجرای شعر کتاب توسط دختری ملبس به لباس محلی درحضور فرماندار،بخشدار وشهردار است.

فلاح اظهار داشت: از دیگر اقدامات این نهاد در اعیاد نوروز، تهیه بروشور معرفی کتابخانه  و نقشه جامع نقاط گردشگری سوادکوه وتوزیع آن در چادرهای  هلال احمر و دفتر امام جمعه به مسافران نوروزی خواهد بود.

مسئول کتابخانه شهید کمیل ایمانی زیراب در ادامه گفت: طرح توزیع  کتاب های کم حجم با محتوای جالب در قالب کتاب های کودک نیز در دستور کار کتابخانه در این روزها پیش بینی شده است.

وی در خصوص برنامه های سال آینده این کتابخانه بیان داشت:کتابخانه در نظر دارد با هماهنگی شهرداری کتابخانه سیاری را در اتوبوسی تعبیه کند و هردو هفته به روستاهای زیراب سری بزند و میان روستاییان این کتاب ها را توزیع کند.

فلاح در ادامه خاطرنشان کرد: از برنامه های سال جدید کتابخانه،عضویت همه رؤسا و کارمندان ادارات با همکاری فرمانداری است.در این طرح تمامی رؤسا  وکارمندان ادارات موظفند عضو کتابخانه شوند و زمانی از وقت خود را به کتابخانه بیایند و به مطالعه بپردازند.

همچنین مسئولین  کتابخانه  کمیل ایمانی درنظر دارند خلاصه های تهیه شده  از کتاب های موجود را به اعضای فعال کتابخانه اهدا کنند تا بیشتر آنها را راغب به مطالعه نمایند.

وی درپایان ضمن تقدیر وتشکر از بخشدار شهر زیراب جهت همکاری با کتابخانه، مهمترین دغدغه این نهاد را کمبود فضا و نبود سالنی برای مطالعه خواهران و برادران دانست و ازخیرین وشورای شهر خواست تا به توسعه کتابخانه کمک کنند و فضایی مناسب را برای این نهاد فرهنگ ساز مهیا نمایند.دیدگاه شما در مورد : برنامه های متنوع کتابخانه زیراب برای ایام عید

برنامه های متنوع کتابخانه زیراب برای ایام عید