چهار شنبه 30 خرداد 1397 10:03:36

 

 

 

  

 

 

 

   

 

  

 

   

 

  

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

آخرین اخبار ایران و جهان
چاپ

کد خبر : 34361

تاریخ انتشار : 09/09/1394 - 16:56

ثبت نام برای قرعه کشی دریافت پرچم گنبد و انگشتر حرم سیدالشهدا

آستان قدس حسینی پرچم گنبد حرم مطهر امام حسین (علیه السلام) و پنج عدد انگشتر که نگین آن مرمر داخل ضریح مطهر سیدالشهداء (علیه السلام) است را به ثبت نام کنندگان در صفحه (زیارت به نیابت) اهدا می نماید.

ثبت نام برای قرعه کشی دریافت پرچم گنبد و انگشتر حرم سیدالشهدا

به گزارش سوادکوه آنلاین، مسئول بخش تبلیغات الکترونیکی حرم ضمن اعلام این خبر گفت: شیخ عبدالمهدی کربلایی تولیت آستان قدس حسینی ، پرچم گنبد حرم مطهر امام حسین علیه السلام و تعداد پنج عدد انگشتر که نگین آن به مدت هفتاد سال، مرمر داخل ضریح مطهر بوده را به مناسبت اربعین حسینی به ثبت نام کنندگان طرح صفحه (زیارت به نیابت) اهدا میکند.

 
وی افزود: زمان قرعه کشی روز اربعین حسینی بعد از نماز ظهر است و کاربران می توانند از اکنون در این صفحه نام خود و اعضای خانواده و بستگان خود را ثبت نمایند.
 
ولاء الصفار درپایان از ثبت نام کنندگان خواست تا ایمیل خود را نیز در صفحه زیارت به نیابت درج نمایند تا امکان برقراری ارتباط امکان پذیر باشد.
 
لازم بذکر است، \"صفحه زیارت به نیابت برای محبین اهل بیت (علیهم السلام) که بُعد مسافت مانع از رسیدن آنان به کربلا و زیارت بارگاه منور امام حسین (علیه السلام) است طراحی گردیده وخدام سادات حرم به نیابت از ثبت نام کنندگان در این صفحه، اعمال زیارت امام حسین علیه السلام را انجام می دهند.
 
برای ثبت نام به سایت آستان قدس حسینی قسمت زیارت نیابتی می توانید مراجعه کنید.
التماس دعا
 

 


منبع : آستان قدس حسینی
دیدگاه شما در مورد : ثبت نام برای قرعه کشی دریافت پرچم گنبد و انگشتر حرم سیدالشهدا

ثبت نام برای قرعه کشی دریافت پرچم گنبد و انگشتر حرم سیدالشهدا

  • پربازدیدترین ها