یکشنبه 26 آذر 1396 19:13:57

 

 

  

 

 

 

 

   

 

  

 

   

 

  

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

آخرین اخبار ایران و جهان
چاپ

کد خبر : 34342

تاریخ انتشار : 09/09/1394 - 10:32

داعش اروپایی اعلام موجودیت کرد +عکس

یک گروه افراطی که با الهام از اسم "دولت اسلامی عراق و شام (گروه تروریستی داعش)" خود را "دولت مسیحی اورشلیم و کانا" نامیده است، در اروپا اعلام موجودیت کرد. این گروه تندرو، تهدید کرده است که مسلمانان را ذبح خواهد کرد.

 داعش اروپایی اعلام موجودیت کرد +عکس

به گزارش سوادکوه آنلاین، به نقل از رسانه های اروپایی، شکل گیری گروه تروریستی "دولت مسیحی اورشلیم و کانا" که الهام گرفته از گروه تروریستی داعش، دست پرورده غرب و برخی کشورهای وابسته منطقه از جمله ترکیه و عربستان، با هدف تشدید رویکرد اسلام هراسی است.


بنابر این گزارش، در لوگوی این گروه تروریستی "درود بر مریم، خدا [آن را] می‌خواهد" نوشته شده است. "دئوس وولت"، فریاد مردم در زمان اعلام جنگ صلیبی یکم توسط پاپ اوربان دوم در شورای کلرمونت در سال ۱۹۰۵ میلادی بود. این عبارت به گونه‌های deus vult (لاتین کلاسیک)، dieu le veut (فرانسوی)، deus lo vult و غیره در متن‌های قدیمی دیده می‌شود. همچنین Deus lo vult یک فرقه کاتولیک شوالیه‌گری است.
 
داعش اروپایی اعلام موجودیت کرد +عکس

غرب و کشورهای وابسته منطقه که روز القاعده را در افغانستان و طی چند سال اخیر گروه تروریستی داعش را سازماندهی و حمایت مالی کرده و می کنند، با هدف خدشه وارد کردن به جایگاه واقعی اسلام در نزد افکار عمومی جهان جنایات زیادی را از آستین عناصر تحت فرمان خود مرتکب می شوند.

ابر قدرت های غربی در ادامه این سیاست خود، ابزارهای رسانه ای تحت کنترل خود را نیز بسیج کرده و اخبار یک سویه و القایی را به سراسر جهان مخابره می کنند تا اهداف شوم و پنهانی خود را مخفی نگه بدارند.
 

 


منبع : میزان
دیدگاه شما در مورد : داعش اروپایی اعلام موجودیت کرد +عکس

 داعش اروپایی اعلام موجودیت کرد +عکس