جمعه 07 اردیبهشت 1397 07:34:28

 

 

 

  

 

 

 

   

 

  

 

   

 

  

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

آخرین اخبار ایران و جهان
چاپ

کد خبر : 34260

تاریخ انتشار : 07/09/1394 - 22:54

اعلام شرایط تحویل و شمارگذاری خودروهای وام دار

معاون فروش و بازار یابی ایران خودرو گفت: هیچ اختلافی میان بانک مرکزی و گروه خودرو سازی ایران خودرو وجود ندارد و به محض تخصیص منابع مالی و تأیید چک‌های ارسالی از سوی بانک تحویل خودروها و شماره گذاری آنها انجام می‌شود.

به گزارش سوادکوه آنلاین، مصطفی خان کرمی با بیان اینکه از پنجشنبه گذشته تاییدیه اولین محموله چک‌های ارسالی به بانک‌ها به گروه خودرو سازی ایران خودرو ارسال شده گفت: بر همین اساس 10 الی 15 هزار دستگاه خودروی ثبت نامی از صبح امروز فاکتور و شماره گذاری شده است.

وی افزود: از آنجایی که پیش بینی می‌شد که پروسه تحویل خودروها زمان بر باشد از این رو از هفته گذشته تمام خودروهای ثبت نامی به نمایندگی‌های ایران خودرو در سراسر کشور حمل شده است.

 خان کرمی در پرسش خبرنگار باشگاه خبرنگاران جوان مبنی بر اینکه برخی از نمایندگی‌های این گروه خودروسازی از وجود اختلاف میان بانک مرکزی با شرکت ایران خودرو خبر می‌دهند گفت: هیچ اختلافی میان بانک مرکزی و گروه خودرو سازی ایران خودرو وجود ندارد و به محض تخصیص منابع مالی و تأیید چک‌های ارسالی از سوی بانک تحویل خودروها و شماره گذاری آنها انجام می‌شود.

وی همچنین در پاسخ به این پرسش که خودروها به نام چه کسی سند زده می‌شود گفت: کلیه سندهایی که صادر می‌شود به نام افراد ثبت نامی ولی در رهن شرکت خودرو سازی ایران خودرو  است.

 به گفته خان کرمی به محض پایان یافتن اقساط خرید خودرو سند خودروهای خریداری شده از رهن گروه خودرو سازی ایران خودرو آزاد می‌شود.

 
 

منبع : باشگاه خبرنگاران
دیدگاه شما در مورد : اعلام شرایط تحویل و شمارگذاری خودروهای وام دار

اعلام شرایط تحویل و شمارگذاری خودروهای وام دار

  • پربازدیدترین ها