سه شنبه 04 اردیبهشت 1397 03:52:36

 

 

 

  

 

 

 

   

 

  

 

   

 

  

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

آخرین اخبار ایران و جهان
چاپ

کد خبر : 34219

تاریخ انتشار : 07/09/1394 - 10:15

نحوه مدیریت همزمان چند اکانت اینستاگرام+دانلود

استفاده از اینستاگرام فراگیرتر شده و بسیاری از کاربران مجبور به مدیریت دو صفحه اینستاگرام یا بیشتر از این هستند. برای مدیریت تمام این صفحات مجبور هستند از یک اکانت خارج شده وارد اکانت‌های دیگر شوند اما حالا گویا اینستاگرام در حال اضافه کردن این قابلیت به نسخه جدید خود است.

به گزارش سوادکوه آنلاین،برخی کاربران که نسخه جدید اینستاگرام (v7.12.0) را دریافت کرده‌اند با قابلیت جدید روبرو شده‌اند که به آنها اجازه می‌دهد چندین اکانت را به طور همزمان مدیریت کنند. 
 
این موضوعی است که وب‌سایت‌هایی مانند اندرویدپلیس و درویدلایف این قابلیت را تجربه کرده و حتی ویدئو زیر را از عملکرد آن منتشر کرده‌اند. 
 
با اضافه شدن این قابلیت، شما برای اضافه کردن اکانت دوم و یا حتی سوم خود می‌توانید به بخش تنظیمات مراجعه کنید که با لمس دکمه سه نقطه در گوشه سمت راست و بالای صفحه پروفایل شما قابل دسترسی است. با رفتن به این صفحه دکمه Add Account را با پیمایش صفحه به سمت پائین باید پیدا کنید. (البته اگر این قابلیت برای شما فعال شده باشد) 
 

نسخه جدید اینستاگرام با اضافه شدن قابلیت مدیریت همزمان چند اکانت منتشر شد

 
پس از آن با اضافه کردن اکانت جدید می‌توانید از صفحه پروفایل و دکمه جدیدی که در سمت چپ و بالا اضافه شده میان اکانت‌های خود سوئیج کرده و جابجا شوید و حتی از همانجا اکانت بعدی خود را اضافه کنید. 
 

نسخه جدید اینستاگرام با اضافه شدن قابلیت مدیریت همزمان چند اکانت منتشر شد

 
شما می‌توانید این نسخه را به طور مستقیم از
 این لینک دریافت کنید اما این قابلیت از سمت سرور اینستاگرام فعال شده و تمامی کاربران به آن دسترسی ندارند و احتمالاً به تدریج برای تمامی کاربران فعال خواهد شد. اینستاگرام هنوز رسماً به این موضوع واکنش نشان نداده و چیزی رسماً اعلام نشده است. 


منبع : فارنت
دیدگاه شما در مورد : نحوه مدیریت همزمان چند اکانت اینستاگرام+دانلود

 نحوه مدیریت همزمان چند اکانت اینستاگرام+دانلود

  • پربازدیدترین ها