دوشنبه 27 آذر 1396 18:07:17

 

 

  

 

 

 

 

   

 

  

 

   

 

  

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

اخبار سوادکوه
چاپ

کد خبر : 34176

تاریخ انتشار : 06/09/1394 - 19:16

ائمه جمعه سوادکوه و سوادکوه شمالی در نماز جمعه 94/09/06:

گروه‌های تکفیری هم‌اکنون دامن سازندگان خود را گرفتند/دشمن برای اجرای پروژه نفوذ در سطوح مختلف جامعه برنامه‌ریزی کرده است

ائمه جمعه سوادکوه و سوادکوه شمالی در نماز جمعه 94/09/06 اظهار کردند:گروه‌های تکفیری هم‌اکنون دامن سازندگان خود را گرفتند/دشمن برای اجرای پروژه نفوذ در سطوح مختلف جامعه برنامه‌ریزی کرده است/عزت و آبروی نظام اسلامی با رهبری مقام معظم رهبری به دست آمده است.

گروه‌های تکفیری هم‌اکنون دامن سازندگان خود را گرفتند/دشمن برای اجرای پروژه نفوذ در سطوح مختلف جامعه برنامه‌ریزی کرده است

به گزارش سوادکوه آنلاین حجت الاسلام احمد قربانی در خطبه‌های نماز جمعه این هفته پل‌سفید با گرامی‌داشت روز نیروی دریایی، گفت: نیروی دریایی در جنگ تحمیلی باعث شد تا نیروی دریایی عراق تا انتهای جنگ به مرخصی بروند و کاری از پیش نبرند.

وی با اشاره به مشکلات بیماری ایدز در جامعه، افزود: پزشکان و کارشناسان در اطلاع‌رسانی عمومی از بیماری ایدز تلاش کنند.

امام جمعه پل‌سفید با بیان اینکه اربعین از اجتماعات عظیم جهانی محسوب می‌شود، خاطر نشان کرد: زیارت اربعین از نشانه‌های مومنین محسوب می‌شود.

قربانی با اشاره به اینکه گروه‌های تکفیری توسط نظام استکباری برای ضربه به شیعیان تاسیس شدند، اظهار کرد: گروه‌های تکفیری هم‌اکنون دامن سازندگان خود را گرفتند.

حجت‌الاسلام غلام‌حسین ذاکری‌خطیر امام جمعه موقت زیراب امروز در خطبه‌های نماز جمعه زیراب با اشاره به اهمیت خانواده، گفت: خوشبینی از صفات مناسب در خانواده‌هاست که سبب صمیمیت در خانواده می‌شود.

وی با بیان اینکه فلسطین به عنوان مرکز مبارزه با استکبار محسوب می‌شود، افزود: مرز مقاومت با نظام استکباری در فلسطین است و حمایت همه‌جانبه از آن باید در دستور کار باشد و کمک به فلسطین به عنوان پشتیبانی از اهداف جمهوری اسلامی اسلام و مقاومت منطقه محسوب می‌شود.

امام جمعه موقت زیراب سوادکوه با اشاره به اینکه پروژه نفوذ مورد نظر مقام معظم رهبری باید در همه سطوح مورد توجه قرار گیرد، خاطرنشان کرد: دشمن برای اجرای پروژه نفوذ در سطوح مختلف جامعه برنامه‌ریزی کرده است.

ذاکری‌خطیر با یاد‌آوری اینکه پروژه نفوذ از ابتدای انقلاب اسلامی و در اسناد لانه جاسوسی وجود دارد، اظهار کرد: دشمنان انقلاب اسلامی از ابتدا در اجرای پروژه نفوذ در افراد و شخصیت‌ها و باقی‌ماندن افکار لیبرالی در نظام و یا نفوذ در دانش‌آموزان برای شورش و استفاده از مراسم‌های عزاداری آنان، برنامه‌ریزی کرده بود.

وی با تاکید بر اینکه پروژه نفوذ را نباید به صورت ابزاری و جناحی نگاه کرد، افزود: نگاه جناحی به پروژه نفوذ سبب سست شدن اصل موضوع و کمک به دشمن در اجرایی کردن آن پروژه می‌شود.

امام جمعه موقت زیراب سوادکوه با گرامی‌داشت هفته بسیج به برکات آن اشاره کرد و گفت: بسیج در عرصه‌های مختلف حافظ منافع ملت است و تضعیف بسیج، ضربه به منافع ملی است.

حجت الاسلام علی امیری در خطبه‌های نماز جمعه شیر‌گاه سوادکوه‌شمالی با اشاره به اجرای قوانین دینی و اجتماعی، گفت: مومنین علاوه بر اجرای دستورات دینی در انجام وظایف اجتماعی هم حساس باشند.

وی با تبریک هفته بسیج به پشتیبانی آنان از آرمان‌های نظام اشاره کرد و افزود: پشتیبانی مردم بسیجی از آرمان‌های نظام اسلامی و ولایت فقیه باعث شده است که مقام معظم رهبری قاطعانه در برابر نظام استکباری بایستند.

امام جمعه موقت شیر‌گاه سوادکوه‌شمالی خواستار توجه لازم مسئولان به بسیج شد و خاطرنشان کرد: مسئولان باید در گسترش آرامش در بین مردم تلاش کنند.

امیری به حضور بدون تشریفات رئیس جمهور روسیه و دیدار با مقام معظم رهبری اشاره و اظهار کرد: عزت و آبروی نظام اسلامی با رهبری مقام معظم رهبری به دست آمده است.

وی با اشاره به حضور میلیونی در مراسم اربعین، گفت: حج، اجتماع مسلمین و اربعین حضور میلیونی و اختصاصی شیعیان در کربلا است و دشمنان در انعکاس رسانه‌ای آن صداقت ندارند.

 


منبع : فارس-مازندران
دیدگاه شما در مورد : گروه‌های تکفیری هم‌اکنون دامن سازندگان خود را گرفتند/دشمن برای اجرای پروژه نفوذ در سطوح مختلف جامعه برنامه‌ریزی کرده است

گروه‌های تکفیری هم‌اکنون دامن سازندگان خود را گرفتند/دشمن برای اجرای پروژه نفوذ در سطوح مختلف جامعه برنامه‌ریزی کرده است