یکشنبه 30 اردیبهشت 1397 18:38:39

 

 

 

  

 

 

 

   

 

  

 

   

 

  

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

آخرین اخبار ایران و جهان
چاپ

کد خبر : 33927

تاریخ انتشار : 01/09/1394 - 08:31

کنایه «کیهان» به فساد مالی «شهردار اسبق تهران»

انحراف دولت قبلی از وقتی شروع شد که دست از اصولگرایی کشید و راه و روش کارگزاران و اصلاح‌طلبان را در پیش گرفت بنابراین، کارهای مثبت آن که مدعیان اصلاحات به گرد آن هم نمی‌رسند مدیون اصولگرایی است و انحرافاتش نتیجه رویکرد به کارگزاران و اصلاح‌طلبان است.

به گزارش سوادکوه آنلاین، روزنامه کیهان در ستون گفت و شنود امروز خود نوشت:

گفت: دبیرکل حزب کارگزاران در جمع مدعیان اصلاحات گفته است، رشد فقر و فساد و تحریم‌ها نتیجه 8 سالی است که دولت دست اصولگرایان بوده است!

گفتم: انحراف دولت قبلی از وقتی شروع شد که دست از اصولگرایی کشید و راه و روش کارگزاران و اصلاح‌طلبان را در پیش گرفت بنابراین، کارهای مثبت آن که مدعیان اصلاحات به گرد آن هم نمی‌رسند مدیون اصولگرایی است و انحرافاتش  نتیجه رویکرد به کارگزاران و اصلاح‌طلبان است.

گفت: مگر همین آقای دبیرکل کارگزاران به جرم فساد اقتصادی و سوءاستفاده از بیت‌المال محاکمه نشده بود؟ تشدید تحریم‌های اقتصادی هم که مطابق اسناد موجود، پیشنهاد اعضای کارگزاران و اصلاح‌طلبان به آمریکا بوده است!

گفتم: یارو تصویر خودش را در آیینه دید و با تعجب گفت؛ قیافه‌اش خیلی آشنا به نظر می‌رسد! و مدتی به فکر رفت که او را کجا دیده است؟ و ناگهان با خوشحالی گفت؛ آهان! فهمیدم! هفته قبل در سلمانی محل شما را دیدم! چه تصادفی، آنجا هم مثل حالا، دقیقا روبروی من نشسته بودی!دیدگاه شما در مورد : کنایه «کیهان» به فساد مالی «شهردار اسبق تهران»

کنایه «کیهان» به فساد مالی «شهردار اسبق تهران»

  • پربازدیدترین ها