جمعه 01 تیر 1397 21:43:17

 

 

 

  

 

 

 

   

 

  

 

   

 

  

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

اخبار سوادکوه
چاپ

کد خبر : 33862

تاریخ انتشار : 29/08/1394 - 19:21

فرمانده ناحیه مقاومت بسیج سوادکوه:

امروز عزت و عظمت ایران در دنیای اسلام و حتی جهان مرهون تفکر بسیجی است/هرجا ارزش های دینی کم رنگ شد بسیج باید حضور پیدا کند

فرمانده ناحیه مقاومت بسیج سوادکوه اظهار کرد:امروز عزت و عظمت ایران در دنیای اسلام و حتی جهان مرهون تفکر بسیجی است/هرجا ارزش های دینی کم رنگ شد بسیج باید حضور پیدا کند..

امروز عزت و عظمت ایران در دنیای اسلام و حتی جهان مرهون تفکر بسیجی است/هرجا ارزش های دینی کم رنگ شد بسیج باید حضور پیدا کند

به گزارش سوادکوه آنلاین، سرهنگ محمد ابراهیمی امروز در سخنرانی پس از خطبه های نماز جمعه در جمع نمازگزاران شهر زیراب اظهار کرد: جا دارد یاد شهدای بسیجی و مظلوم مقاومت که در راه دفاع از امامت و ولایت جان عزیزشان را در طبق اخلاص گذاشتن و به درجه رفیع شهادت نائل آمدند، گرامی داریم.

وی با اشاره به تشکیل بسیج خاطر نشان کرد: بسیج برکات و ثمرات بسیاری از تشکیل تاکنون برای نظام مقدس جمهوری اسلامی، مردم، جامعه و امروزه برای جهان اسلام داشته است.

فرمانده ناحیه مقاومت بسیج سوادکوه گفت: امروز که 35 سال از عمر بسیج می گذرد بسیج گوهری است که امام راحل به ما هدیه داد تا از آن بهره مند شویم.

ابراهیمی تاکید کرد: لفظ بسیج، سپاه و انقلاب اسلامی یک کلمه نیست بلکه اقیانوسی بیکران و متعلق به همه جهان اسلام است که به پشتوانه تفکر بسیجی انقلاب اسلامی را جهانی  خواهد کرد.

وی با اشاره به سخنان امام خمینی(ره) در خصوص بسیج اظهار کرد: ایشان فرمودند: «اگر در کشوری نوای دلنشین تفکر بسیجی طنین انداز شود چشم طمع دشمنان و استکبار جهانی از آن دور خواهد شد» و امروز شاهدیم که عزت و عظمت ایران در دنیای اسلام و حتی جهان مرهون تفکر بسیجی است.

فرمانده ناحیه مقاومت بسیج سوادکوه افزود: امروز هم در داخل کشور و هم در خارج از مرزها شاهد عملکرد مقتدرانه بسیج هستیم.

ابراهیمی خاطرنشان کرد: با نگاهی به فرمایشات امام راحل اهمیت و جایگاه رفیع را در می‌یابیم تا جائیکه فرمودند«من همواره به خلوص و صفای بسیجیان غبطه می خورم و از خدا می خواهم تا با بسیجیانم محشور گرداند».

وی تصریح کرد: امروز بسیج مایه‌ی قدرت و اقتدار نظام جمهوری اسلامی شده است، بسیجی که به فرموده‌ی مقام معظم رهبری، براى دوستان انقلاب امید آفرین و براى دشمنان بیم‏ آفرین است.

فرمانده ناحیه مقاومت بسیج سوادکوه ادامه داد: بسیجی که امتحان صداقتش را در تمام صحنه‌های انقلاب به خوبی ثابت کرده و بسیجی که امروز به یک مجموعه رو به رشد و تعالی تبدیل شده است و می‌رود که انشاالله با همین تفکر پرچمدار تمدن اسلامی باشد.

ابراهیمی تاکید کرد: هرجا ارزش های دینی کم رنگ شد بسیج باید حضور پیدا کند. 

وی با اشاره به برنامه های محوری بسیج در این هفته گفت: همایش پیاده روی خانوادگی صبح امروز در راستای ارتقا سطح سلامت جامعه برگزار شد.

فرمانده ناحیه مقاومت بسیج سوادکوه در پایان اظهار کرد: مهم ترین برنامه هفته بسیج، همایش اقتدار بسیج روز پنج شنبه پنجم آذر است که با حضور چشم گیر و پرشور خود دشمنان را مایوس و دوستان را امیدوار خواهیم کرد.دیدگاه شما در مورد : امروز عزت و عظمت ایران در دنیای اسلام و حتی جهان مرهون تفکر بسیجی است/هرجا ارزش های دینی کم رنگ شد بسیج باید حضور پیدا کند

امروز عزت و عظمت ایران در دنیای اسلام و حتی جهان مرهون تفکر بسیجی است/هرجا ارزش های دینی کم رنگ شد بسیج باید حضور پیدا کند

  • پربازدیدترین ها