یکشنبه 26 آذر 1396 07:47:03

 

 

  

 

 

 

 

   

 

  

 

   

 

  

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

اخبار سوادکوه
چاپ

کد خبر : 33836

تاریخ انتشار : 29/08/1394 - 16:55

ائمه جمعه سوادکوه در نماز جمعه 94/08/28:

هفته بسیج یادگار امام راحل است/ مهمترین هدف غربی ها در جنگ‌های منطقه تامین امنیت اسرائیل است

ائمه جمعه سوادکوه در نماز جمعه این هفته شهرستان اظهار کردند: هفته بسیج یادگار امام راحل است/ مهمترین هدف غربی ها در جنگ‌های منطقه تامین امنیت اسرائیل است.

هفته بسیج یادگار امام راحل است/ مهمترین هدف غربی ها در جنگ‌های منطقه تامین امنیت اسرائیل است

به گزارش سوادکوه آنلاین، حجت‌الاسلام احمد قربانی در نماز جمعه این هفته پل سفید با اشاره به هفته کتاب و کتاب‌خوانی اظهار کرد: افزایش آگاهی با مطالعه به دست می‌آید و آشنایی با حداقل احکام دین مورد انتظار است.

وی با بیان اینکه بسیج در دوران دفاع مقدس خدمات مختلف به کشور کرد خاطر نشان کرد: هفته بسیج یادگار امام راحل است و خدمات بسیج همچنان ادامه دارد.

امام جمعه پل سفید با اشاره به حمله تروریستی فرانسه و محکوم کردن کشتن انسان‌های بی‌دفاع، خاطر نشان کرد: منافقین پس از ترور‌های مختلف در کشور ما توسط فرانسوی‌ها پناه داده شدند و بلای تروریست‌ها توسط دولتمردان بر سر مردم کشور‌های اروپایی فرود آمده است.

قربانی با اشاره به تودیع و معارفه فرماندار جدید سوادکوه از تلاش فرماندار سابق در کاهش اختلافات بین شهر‌های زیراب و پل‌سفید تقدیر کرد و گفت: مدیریت بیکاری و اشتغال‌زایی باید در اولویت فعالیت‌های فرماندار جدید قرار گیرد و دولت مقتدر می‌تواند کار کند و ما در سال همدلی و همزبانی دولت و ملت باید پشتیبان دولت باشیم.

حجت الاسلام محمدزمان رضایی در ابتدای نماز جمعه این هفته زیراب هفته بسیج را گرامیداشت و از حضور بسیجیان در عرصه های مختلف تقدیر کرد.

وی با بیان اینکه کشتار انسان‌های بی‌دفاع  محکوم است تصریح کرد: مگر خون غربی‌ها از مسلمانان رنگین‌تر است؟ کشورهای مدعی حقوق بشر سالهای سال با واسطه و بی واسطه بسیاری از مسلمانان را به خاک و خون کشیدند ولی به هیچکدام از این حوادث اشاره نشد و تسلیتی گفته نمی شود.

رضایی ضمن انتقاد از سیاست یک بام و دو هوای کشور های غربی و برخی دولتمردان داخلی اظهار کرد: این اتفاق در هفته‌های قبل در لبنان و عراق افتاد، کشتار در یمن همچنان ادامه دارد ولی انگار همه مرده‌اند و چیزی نمی بینند.

امام جمعه زیراب ادامه داد: ما مخالف کشتار انسان‌ها هستیم اما این چه تبعیضی در سیاست هایشان است؟

وی خاطرنشان کرد: این حادثه شباهت‌های زیادی به حادثه 11 سپتامبر دارد و کشورهای غربی به دنبال امنیتی کردن دنیا هستند.

رضایی با اشاره به پیروزی‌های بزرگ ائتلاف ایران، روسیه، عراق و سوریه در نبرد با داعش تصریح کرد: کشورهای غربی و برخی کشورهای عربی منطقه با تصویب قطعنامه ای در شورای امنیت به دنبال حفظ منافع خود هستند.

وی برخی اهداف غربی ها در جنگ‌های منطقه را برشمرد و گفت: مهمترین هدف این جنگ‌ها تامین امنیت اسرائیل است و فروش سلاح در منطقه یکی دیگر از این اهداف است.

امام جمعه زیراب با بیان اینکه کشورهای غربی با تخریب زیرساخت کشورهای همچون سوریه بدنبال ایجاد وابستگی در سالهای پس از جنگ هستند اظهار کرد: کشورهای غربی به قیمت خون و نابودی یک ملت منافع مادی خود را تامین می کنند که نشان از خباثت این دولت ها است و در آینده با حضور شرکت های غربی جهت بازسازی زیرساخت ها، خود را ناجی ملت ها معرفی می کنند.

رضایی با اشاره به اظهارات مضحکانه ملک سلمان در خصوص محکومیت حوادث تروریستی فرانسه گفت: هر بلایی که بر سر مسلمان می آید، ریشه آن رژیم آل سعود بدتر از یهود است.

وی با اشاره به جنایات آمریکا در کشور های مختلف به خصوص در هشت سال دفاع مقدس و حمایت از منافقین و اظهارات جان کری در خصوص حوادث تروریستی فرانسه تاکید کرد: دولتمردان غربی حقه باز ترین و دروغگوترین دولتمردان در طول تاریخ هستند.دیدگاه شما در مورد : هفته بسیج یادگار امام راحل است/ مهمترین هدف غربی ها در جنگ‌های منطقه تامین امنیت اسرائیل است

هفته بسیج یادگار امام راحل است/ مهمترین هدف غربی ها در جنگ‌های منطقه تامین امنیت اسرائیل است