چهار شنبه 27 دی 1396 21:42:45

 

 

 

  

 

 

 

 

   

 

  

 

   

 

  

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

اخبار سوادکوه
چاپ

کد خبر : 3379

تاریخ انتشار : 18/12/1392 - 08:38

اختصاصی/ رئیس اداره صنعت، معدن، تجارت سوادکوه شمالی خبر داد:

آغاز طرح نظارتی ویژه نوروز 93 در شهرستان سوادکوه شمالی

رئیس اداره صنعت، معدن، تجارت شهرستان سوادکوه شمالی از طرح نظارتی ویژه نوروز93 در شهرستان سوادکوه شمالی خبر داد و گفت: این طرح به مدت یک ماه در شهرستان اجراء می شود.

آغاز طرح نظارتی ویژه نوروز 93 در شهرستان سوادکوه شمالی

مزدک قبادی در گفتگو با خبرنگار سوادکوه آنلاین اعلام کرد:با توجه به فرا رسیدن ایام پایانی سال و افزایش تقاضای شهروندان محترم برای تهیه کالاهای ضروری، طرح نظارتی ویژه نوروز93 از تاریخ 15/ 12/ 92 در شهرستان سوادکوه شمالی آغاز شده و به مدت یک ماه ادامه دارد.

وی خاطر نشان کرد: این طرح به منظور جلوگیری از افزایش بی رویه قیمت ها در بازار شب عید با حضور فعال بازرسان این اداره در حال اجرا است.

قبادی همچنین کمک مردم را گامی مؤثر در جلوگیری از بروز تخلفات احتمالی دانست و اظهار داشت: شهروندان عزیز می توانند در صورت مشاهده هرگونه تخلف در سطح شهرستان با مراجعه حضوری به این اداره و یا با تماس تلفنی، تخلفات را گزارش کنند و مطمئن باشند در اسرع وقت پیگیری و رسیدگی خواهد شد.برای این پست 1 دیدگاه مطرح شده است. شما نیز دیدگاه خود را بیان کنید
  • پاسخ به نظر یکشنبه 18 اسفند 1392 - 19:04
    محمد

    اقای قبادی مردم ولی نعمت هستند از شما درخواست نمی کنند بلکه وظیفه شماست سرکشی نظارت و پیگیری.ضمنا از الان با شرکت سواری رانی قائم شهر سوادکوه مکاتبه و مذاکره کنید که نرخ کرایه قایمشهر شیرگاه از 1500تومان بیشتر نشود زیرا سال 92 ابتدا 1150 تومان شدسپس 1350 اما هیچ راننده ای کمتر از 1500 نگرفت البته بهتر است به واسطه اینکه یک سال از هر نفر150تومان بیشتر گرفتند تغییر نکند هرچند شما نیز بعد از چندین ماه حضور توجهی نکردید.راستی زمانیکه نزد شما امدیم کلمه من را زیاد میگفتید برادر من رییس میگوید به کمک همکاران و مردم انجام دادیم نه انکه من انجام دادم

    1 4
دیدگاه شما در مورد : آغاز طرح نظارتی ویژه نوروز 93 در شهرستان سوادکوه شمالی

آغاز طرح نظارتی ویژه نوروز 93 در شهرستان سوادکوه شمالی