چهار شنبه 05 اردیبهشت 1397 07:46:27

 

 

 

  

 

 

 

   

 

  

 

   

 

  

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

آخرین اخبار ایران و جهان
چاپ

کد خبر : 33729

تاریخ انتشار : 27/08/1394 - 20:32

تلفن همراه مظنون به قتل را به دام انداخت

استفاده از تلفن همراه جانباخته سبب شد تا مظنون به قتل دستگیر شود.

به گزارش سوادکوه آنلاین، شب دهمین روز اردیبهشت سال جاری بود که گزارشی مبنی بر ضرب و جرح پیرمردی 70 ساله در منطقه نازی‌آباد به کلانتری این منطقه ارائه شد و به دنبال آن مأموران در صحنه حضور پیدا کردند.

به گفته فرزندان این پیرمرد، تمامی فرزندان وی برای شام به منزل وی دعوت بودند و شب هنگام که به آنجا مراجعه می‌کنند کسی درب را باز نمی‌کند و در نتیجه از بالای درب حیاط وارد منزل می‌شوند و با پیکر نیمه‌جان وی مواجه می‌شوند.

پیرمرد همان شب به بیمارستان منتقل می‌شود اما 3 روز بعد یعنی 13 اردیبهشت جان خود را از دست می‌دهد که پزشکی قانونی علت مرگ وی را صدمات متعدد بدنی براثر اصابت جسم سخت عنوان می‌کند.

براساس گزارشات در حیاط منزل جانباخته بر روی موزائیک‌ها مقداری خون یافت می‌شود اما پیکر نیمه جان وی در اتاق و بین تخت و بخاری غرق به خون یافت می‌شود.

به دنبال این موضوع، بعد از مدتی مشخص می‌شود که تلفن همراه این پیرمرد مفقود شده است و با وجود جست‌وجوی خانواده وی، این گوشی پیدا نمی‌شود تا دستور شناسایی گوشی مفقوده به اداره آگاهی صادر می‌شود.

در تحقیقات مشخص می‌شود که فردی از همسایگان جانباخته که در مغازه‌ای نزدیک منزل متوفی شاغل است از این گوشی استفاده کرده است و در نتیجه دستور بازداشت وی صادر می‌شود.

فرد بازداشت شده پس از حضور در مقابل بازپرس احمدبیگی مدعی می‌شود که این گوشی را در کنار خودروی خود و مقابل مغازه خود یافته است و حتی برای استفاده از آن، آن را تعمیر کرده است.

بازپرس پس از استماع سخنان متهم بازداشت شده که از گوشی جان‌باخته استفاده کرده است، وی را برای تحقیقات بیشتر به اداره آگاهی معرفی کرد.


منبع : فارس
دیدگاه شما در مورد : تلفن همراه مظنون به قتل را به دام انداخت

 تلفن همراه مظنون به قتل را به دام انداخت

  • پربازدیدترین ها