جمعه 24 آذر 1396 13:26:39

 

 

  

 

 

 

 

   

 

  

 

   

 

  

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

آخرین اخبار ایران و جهان
چاپ

کد خبر : 33728

تاریخ انتشار : 27/08/1394 - 20:11

چرا ارتش اسراییل کاهش بودجه دارد؟

کاهش بودجه نظامی، طرحهای نظامی و آموزشی نیروهای ارتش رژیم اشغالگر قدس را مختل کرده به گونه ای که کارشناسان صهیونیست از تبعات این اقدام ابراز نگرانی می کنند.

به گزارش سوادکوه آنلاین، "رونی دانییل" تحلیلگر مسائل نظامی و راهبردی شبکه 2 تلویزیون رژیم صهیونیستی در این باره گفت: رئیس ستاد ارتش اسرئیل بودجه واحدهای مختلف نظامی را کم کرد و به این ترتیب با اجرای چنین برنامه ای تمرینهای نظامیان بیشتر و شمار آنها کمتر می شود.

وی با اشاره به اینکه این کاهش بودجه رادیو ارتش اسرائیل را نیز شامل می شود، آمده است: رئیس ستاد ارتش برای ارتش اسرائیل این فرمول " عزم راسخ، اقتدار، روحیه جنگجو و مبارزه طلب " را تعریف کرده است.

دانییل گفت: عواملی که ارتش اسرئیل را به این فرمول نزدیک می کند با کاهش بودجه ارتش، کاسته می شود.

براساس این گزارش قرار است علاوه بر کاهش 25 درصد از بودجه بخش حاخامی نظامی و تربیت روحی و معنوی نظامیان و دیگر بخشهای تربیتی ارتش، 300 تن از رانندگان واحدهای گشت ارتش اسرائیل در طول مرزهای سرزمین های اشغالی از خدمت  برکنارشوند و از این پس سربازان در طول خدمت با هزینه کمتر عملیات گشت در طول مرز را برعهده گیرند.

رونی دانییل گفت: رئیس ستاد ارتش اعلام کرده است هزینه حاصل از صرفه جویی در راستای تقویت تمرینهای نظامی نیروی زمینی ارتش بکار گرفته می شود.

ارتش اسرائیل همچنین هدف ایجاد و تقویت شاخه سایبری را دنبال می کند که گسترش و ایجاد تاسیسات زیربنایی آن مستلزم هزینه است.


منبع : العالم
دیدگاه شما در مورد : چرا ارتش اسراییل کاهش بودجه دارد؟

 چرا ارتش اسراییل کاهش بودجه دارد؟