یکشنبه 02 اردیبهشت 1397 18:36:23

 

 

 

  

 

 

 

   

 

  

 

   

 

  

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

آخرین اخبار ایران و جهان
چاپ

کد خبر : 33716

تاریخ انتشار : 27/08/1394 - 16:12

ورود اشرف پهلوی به «معمای شاه» +عکس

با پخش سومین قسمت «معمای شاه»، در ادامه روایت زندگی شخصیت‌های دربار، «شهناز» فرزند محمد رضا و فوزیه به دنیا می‌آید.

به گزارش سوادکوه آنلاین، پس از معرفی شخصیت‌های دربار و جامعه در قسمت اول و دوم «معمای شاه»، قسمت سوم این سریال تلویزیونی به رویدادهای دیگر این دو گروه می‌پردازد. 
 
این اتفاق‌ها با وقوع جنگ جهانی دوم همراه است. در چنین شرایطی مشاوره‌های غلط درباره پیشرفت آلمانی‌ها به رضا شاه، مشکلاتی را در تصمیم گیری او به وجود می‌آورد. فارغ از جنگ، محمدرضا نیز تفریح‌های مورد علاقه‌اش را دنبال می‌کند که این مسئله باعث اعتراض فوزیه می‌گردد. حتی تولد «شهناز» اولین فرزند مشترک این زوج سلطنتی هم نمی‌تواند رابطه میان آن‌ها را بهبود ببخشد. 
 
در این قسمت از «معمای شاه» مخاطبان شاهد آغاز بازی «مژگان ربانی» در نقش اشرف، «فخرالدین صدیق شریف» در نقش بولارد سفیر انگلستان و «زویا امامی» در نقش نّیر مادر گلنار خواهند بود. 
 

ورود اشرف پهلوی به «معمای شاه» +عکس

این سریال 80 قسمتی به نویسندگی و کارگردانی محمدرضا ورزی و تهیه‌کنندگی علی لدنی در سیمای جمهوری اسلامی ایران ساخته‌شده است. 80 بازیگر اصلی، 520 بازیگر فرعی و بیش از 560 نفر از عوامل پشت دوربین از اردیبهشت سال 1391 تاکنون در ساخت این اثر همکاری داشته‌اند. 
 
این سریال به‌مرور وقایع تاریخی، اجتماعی و سیاسی ایران در فاصله سال‌های 1317 تا 1357 همزمان با دوران پهلوی دوم می‌پردازد. 

 


منبع : مشرق
دیدگاه شما در مورد : ورود اشرف پهلوی به «معمای شاه» +عکس

ورود اشرف پهلوی به «معمای شاه» +عکس

  • پربازدیدترین ها