سه شنبه 26 دی 1396 11:08:59

 

 

 

  

 

 

 

 

   

 

  

 

   

 

  

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

آخرین اخبار ایران و جهان
چاپ

کد خبر : 33703

تاریخ انتشار : 27/08/1394 - 12:53

هلاکت فرمانده نظامی نورالدین زنکی در حلب+تصاویر

منابع رسانه ای سوریه از هلاکت فرمانده نظامی گروه تروریستی تکفیری "حرکت نورالدین زنکی" در نبردهای جاری در محور جنوبی شهر حلب خبر داده اند.

به گزارش سوادکوه آنلاین، منابع رسانه ای سوریه از هلاکت فرمانده نظامی گروه تروریستی تکفیری "حرکت نورالدین زنکی" در نبردهای جاری در محور جنوبی شهر حلب خبر داده اند. بنابر این گزارش، در درگیریهای روز گذشته میان رزمندگان محور مقاومت و گروههای تروریستی تکفیری - بین المللی در جنوب و جنوب غربی شهر حلب "حسن معیکه" فرمانده ارشد این گروه مورد اصابت ترکش قرار گرفته و در دم به هلاکت رسیده است.

 
هلاکت فرمانده نظامی نورالدین زنکی در حلب+تصاویر
 
در پی هلاکت این فرد، گروه نورالدین زنکی با انتشار بیانیه ای، وی را از نخستین تروریستهایی معرفی کرده که از نخستین روزهای بحران تروریستی تکفیری در سوریه سلاح بدست گرفته و به کشتار نظامیان سوریه و حمله به مراکز نظامی و جنایت علیه مردم سوریه پرداخه است. لازم به ذکر است که با گذشت یک ماه از عملیات بزرگ "محرم - انتقام سخت" در محور جنوبی شهر حلب، بر اساس آخرین آمارهای موثق، تعداد تلفات انسانی وارد آمده به تروریستهای تکفیری بیش از 2 هزار کشته و 3500 زخمی شامل دهها تن از فرماندهان و رهبران اصلی آنها عنوان و منطقه ای به وسعت بیش از 600 کیلومتر مربع نیز از حضور آنها پاکسازی شده است.
 
هلاکت فرمانده نظامی نورالدین زنکی در حلب+تصاویر
 
 
 

 


منبع : مشرق
دیدگاه شما در مورد : هلاکت فرمانده نظامی نورالدین زنکی در حلب+تصاویر

 هلاکت فرمانده نظامی نورالدین زنکی در حلب+تصاویر