دوشنبه 28 خرداد 1397 23:20:20

 

 

 

  

 

 

 

   

 

  

 

   

 

  

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

آخرین اخبار ایران و جهان
چاپ

کد خبر : 33675

تاریخ انتشار : 26/08/1394 - 22:11

کانال ورود داعشی به پاریس مشخص شد

سیاست‌های دولتمردان ترکیه موجب شده است تا تعداد زیادی از عناصر داعش وارد اروپا شوند و در روزهای آتی شاهد حوادثی مشابه حادثه پاریس باشیم.

به گزارش سوادکوه آنلاین، چند روزی است که آرامش اروپا با نمایش حضور داعش در فرانسه و بلژیک و تهدید برخی دیگر از کشورهای اروپایی به‌هم‌ریخته است.

اگرچه کشورهای اروپایی سعی دارند رخ دادن این حوادث را با سرکوب پناه‌جویان بی‌خانمان سوری و عراقی تسکین دهند اما ریشه‌یابی این مسئله نشان می‌دهد که اقدامات داعش در فرانسه توسط عناصری صورت پذیرفته که به‌راحتی و از مباری رسمی ترانزیتی وارد اروپا شده‌اند.

یکی از فعالین حقوق بشری فعال در ژنو که نخواست نامش فاش شود در گفتگویی کوتاه با خبرنگار دیده بان مطالبی را در این راستا عنوان می‌کند که بسیار تکان دهنده است.

وی عنوان کرد: ده‌ها نفر از داعشی هایی که توسط سعودی‌ها و تیم‌های ترکیه‌ای جذب گروه‌های تکفیری شده‌اند بر اساس قول دستگاه امنیتی ترکیه به آن‌ها وعده داده شد که پس از حضور 9تا 12 ماهه آن‌ها در جنگ سوریه و عراق می‌توانند به‌سادگی ضمن دریافت اقامت کشورهای اروپایی، از کانال ترکیه به کشورهایی همچون آلمان،فرانسه،ایتالیا و... رفته و به زندگی خود ادامه بدهند.

" ع .ب" تأکید کرد: آن‌هایی که در فرانسه این حوادث تروریستی را رقم زدند،همان‌هایی هستند که توسط ترکیه به کشورهای اروپایی وارده شده‌اند و به دلیل خشونت نهادینه‌شده در وجود آن‌ها به دلیل همراهی با جنایات داعش در عراق و سوریه اقدام به بمب‌گذاری کردند.

نکته جالب توجه در حضور این داعشی ها در فرانسه، آگاهی رژیم صهیونیستی از اقدام آنها و تلاش برای درگیر کردن بیشتر کشورهای اروپایی رد عراق و سوریه است.


سیاست های دولتمردان سلفی ترکیه موجب شده است تا تعداد زیادی از عناصر داعش وارد اروپا شوند و در روزهای آتی شاهد حوادثی مشابه حادثه پاریس باشیم.

 

منبع : دیده‌بان
دیدگاه شما در مورد : کانال ورود داعشی به پاریس مشخص شد

کانال ورود داعشی به پاریس مشخص شد

  • پربازدیدترین ها