چهار شنبه 05 اردیبهشت 1397 05:25:32

 

 

 

  

 

 

 

   

 

  

 

   

 

  

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

آخرین اخبار ایران و جهان
چاپ

کد خبر : 33674

تاریخ انتشار : 26/08/1394 - 21:55

با هواپیمای سعودی و محافظت مزدوران اماراتی!

ورود دیکتاتور یمن به عدن+تصاویر

منابع رسانه ای یمنی از ورود سرلشگر عبدربه منصور هادی رئیس جمهور مستعفی و فراری این کشور به شهر بندری عدن واقع در جنوب یمن خبر داده اند.

به گزارش سوادکوه آنلاین، منابع رسانه ای یمنی از ورود سرلشگر عبدربه منصور هادی رئیس جمهور مستعفی و فراری این کشور به شهر بندری عدن واقع در جنوب یمن خبر داده اند. بنابر این گزارش، وی در ساعات ابتدایی صبح امروز سوار بر هواپیمای متعلق به دربار آل سعود خود را به عدن رسانده و در نخستین گام از پادگان محل استقرار مزدوران اماراتی و سعودی مستقر در حاشیه این شهر بازدید بعمل آورده است.

 
ورود دیکتاتور یمن به عدن+تصاویر
 
منابع رسانه ای نزدیک به منصور هادی مدعی شده اند که وی با هدف فرماندهی! مزدورانی چند ملیتی (کلمبیایی، یمنی، سعودی، اماراتی، موریتانیایی، سودانی و ...!) برای عملیات آینده آنها در استان تعز شخصا در عدن حضور پیدا کرده است. استان تعز طی یک هفته گذشته صحنه پیشروی های گسترده رزمندگان ارتش و انصارالله یمن بوده که طی آن خسارات و تلفات بسیار سنگینی به مزدوران آل سعود وارد آمده است. ادعای رسانه های وابسته به دربار آل سعود مبنی بر فرماندهی واحدهای نظامی از سوی منصور هادی نیز با توجه به تر سو وحشت و فرارهای چند باره وی از یمن در پی موشکباران شهر عدن با واکنش های تمسخر آمیز رسانه های منطقه ای و فرامنطقه ای مواجه شده است.
 
ورود دیکتاتور یمن به عدن+تصاویر

منبع : مشرق
دیدگاه شما در مورد : ورود دیکتاتور یمن به عدن+تصاویر

ورود دیکتاتور یمن به عدن+تصاویر

  • پربازدیدترین ها