چهار شنبه 30 خرداد 1397 10:07:12

 

 

 

  

 

 

 

   

 

  

 

   

 

  

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

آخرین اخبار ایران و جهان
چاپ

کد خبر : 33650

تاریخ انتشار : 26/08/1394 - 13:55

ماجرای نامه نگاری علیه فیلم «محمد(ص)» چیست؟

چندی پیش در برخی از رسانه ها عنوان شد در پی ارسال نامه مشکوک برخی سینماگران داخلی علیه جدید ترین اثر مجید مجیدی سعی بر بایکوت کردن فیلم «محمدرسول الله(ص)» در مراسم اسکار شدند.

ماجرای نامه نگاری علیه فیلم «محمد(ص)» چیست؟

به گزارش سوادکوه آنلاین، شنیده ها حاکی از آن است که نامه‌ای با امضای «سینماگران مستقل ایران» علیه فیلم ارزشمند «محمدرسول الله(ص)» به جشنواره‌های سینمایی و نیز رسانه‌های خبری بین‌المللی ارسال شده است. 
 
چندی پیش در برخی از رسانه ها عنوان شد که  نامه‌ای با امضای فیلم‌سازان و سینماگران مستقل ایران به موسسات و نهادهای رسانه‌ای و برگزارکنندگان جشنواره‌های سینمایی در سطح جهان ارسال شده است که در آن فیلم سینمایی محمد رسول الله(ص) نماینده معرفی شده ایران به آکادمی اسکار فیلمی غیرمرتبط با بدنه سینمای ایران و فیلمی حاکمیتی خوانده شده است. 
 
به گفته برخی از منابع آگاه در پی ارسال این نامه، دو رسانه بزرگ از انتشار و پخش مصاحبه با مجید مجیدی کارگردان این فیلم خودداری کرده و برخی دیگر از رسانه‌ها که درخواست انجام گفت و گو با این کارگردان سینما  را داشته اند دعوت خود را پس گرفته اند. 
 
لازم به ذکر است که هنوز نه تصویری از این نامه وجود دارد و نه نامی از سینماگرانی که پای این نامه را امضا کرده اند منتشر نشده است.

طی صحبت های که توسط خبرگزاری میزان با برخی از چهره های سرشناس سینمای کشور مطرح شده هنوز شخصی از سینماگران صحت و سقم این نامه را تایید نکرده است.
 
اما سوال این است، که آیا سینماگران از این نامه و جزئیات آن خبری دارند یا این نامه که نام نشانی هم در آن نیست فقط یک شوک برای سرکوب کردن جدید ترین اثر مجیدی محسوب می شود؟

 


منبع : میزان
دیدگاه شما در مورد : ماجرای نامه نگاری علیه فیلم «محمد(ص)» چیست؟

ماجرای نامه نگاری علیه فیلم «محمد(ص)» چیست؟

  • پربازدیدترین ها