سه شنبه 26 دی 1396 13:25:55

 

 

 

  

 

 

 

 

   

 

  

 

   

 

  

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

آخرین اخبار ایران و جهان
چاپ

کد خبر : 33600

تاریخ انتشار : 25/08/1394 - 15:14

70 داعشی در الانبار عراق از پای درآمدند

ستاد مشترک عملیات الانبار در بیانیه‎ای از کشته شدن 70 تروریست داعش از جمله قاضی این گروه تروریستی تکفیری در این استان خبر داد.

به گزارش سوادکوه آنلاین، به نقل از الفرات نیوز، ستاد فرماندهی عملیات الانبار در بیانیه‌ای اعلام کرد که در عملیات پاکسازی دو منطقه «البومناحی» و «البودعیج» در فلوجه، 20 تروریست کشته و 15 تن زخمی و سه خودروی حامل تیربار و توپ منهدم شدند.

نیروهای عراقی کمین‌گاه‌های تروریست ها را در منطقه البوفراج شناسایی کردند و تیراندازی از این منطقه را متوقف کردند. نیروهای عراقی همچنین چند حمله تروریستی با خودروهای بمب گذاری شده را در منطقه های البوعیثه، البوفراج و الجرایشی خنثی کردند و یک ونِ حاملِ تروریست ها را شناسایی و هدف قرار داده و همه سرنشینان آن را کشتند. علاوه بر این یک تروریست در البوفراج شناسایی و کشته شد و در الجرایشی هم یک خودروی نظامی منهدم شد.

نیروهای عراقی همچنین یک خودروی حامل شماری تروریست را در منطقه البوفراج به ضرب موشک هدف قرار داده و منهدم کردند.

 تانک های عراقی نیز یک خودروی بمب گذاری شده و یک خودروی نظامیِ حامل گروهی از تروریست ها را در منطقه های البوفراج و الجرایشی منهدم کردند. واحد موشکی ارتش عراقی نیز شش تروریست را هدف قرار داد و جان آن ها را گرفت.

نیروهای عراقی همچنین در منطقه حصیبه شرقی چهار تروریست را در حال نصب خمپاره انداز و حفر خندق شناسایی و به ضرب موشک هدف قرار دادند و آن موقعیت را با خاک یکسان کردند.

 

منبع : فارس
دیدگاه شما در مورد : 70 داعشی در الانبار عراق از پای درآمدند

 70 داعشی در الانبار عراق از پای درآمدند