جمعه 31 فروردین 1397 05:55:19

 

 

 

  

 

 

 

   

 

  

 

   

 

  

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

اخبار سوادکوه
چاپ

کد خبر : 3360

تاریخ انتشار : 17/12/1392 - 22:26

اختصاصی/گزارشی از یک بی اخلاقی:

بی مهری پرسپولیس به عشق فوتبالی های سوادکوه+ تصاویر

بازیکنان تیم پرسپولیس که قرار بود امروز برای صرف نهار در زیراب توقف کنند بدون توجه به اظهار علاقه هوادارانشان حتی حاضر نشدند پرده های اتوبوس را کنار زنند و برای هواداران دستی تکان دهند.

بی مهری پرسپولیس به عشق فوتبالی های سوادکوه+ تصاویر

به گزارش سوادکوه آنلاین، اینجا میدان اصلی زیراب یکی از شهرهای شهرستان سوادکوه است، عشق فوتبالی های سوادکوه به عشق دیدن بازیکنان و مربی پر آوازه تیم پرسپولیس ساعتی قبل از ورود این تیم به سوادکوه در حوالی این میدان تجمع کرده اند تا بتوانند بازیکنان محبوب تیم شان را ببینند.آخر قرار است تیم پرسپولیس برای شرکت در مسابقات 4 جانبه روانه ساری شوند.

هوا سرد است و همه منتظرند تا اینکه بعد از یک ساعت اتوبوس های حامل بازیکنان تیم پرسپولیس سر رسید، هیاهویی به پا شد و هوه مشتاقانه به سمت اتوبوس ها دویدند، این سوادکوهی ها بودند که عشق زلال خود را تقدیم تیم پرسپولیس می کردند و برای دیدن بازیکنان سر از پا نمی شناختند.

همه منتظر بودند تا بازیکنان از اتوبوس پیاده شوند و مردم از نزدیک با آنها دیدار کنند و حتی قرار بود مربی سرشناس این تیم به دفتر باشگاه پرسپولیس برود و از آنجا دیدار کند.

همه چیز برای پذیرایی مهیا بود و بازیکنان نوجوان تیم پرسپولیس زیراب با لباس های یکدست قرمز و دسته گل به دست منتظر پیاده شدن مربی و بازیکنان از اتوبوس و استقبال از آنها بودند.

اما نبود فضای کافی در اطراف میدان بهانه ای شد تا بازیکنان از اتوبوس پیاده نشوند و مستقیم به سمت تنها رستوران شهر برای خوردن نهار رهسپار شوند.

مردم خونگرم سوادکوه و حتی کودکان و نوجوانانی که تنها با یک دست لباس فوتبال آمده بودند نیز در آن هوای سرد به عشق دیدن بازیکنان تا رستورانی که حدود پانصد متر از میدان فاصله داشت دویدند تا شاید بتوانند لحظه ای بازیکنان محبوبشان را ببینند اما دریغ از حتی یک نگاه!

دقایقی از ایستادن اتوبوس در مقابل رستوران نگذشته بود که اتوبوس ناگهان به راه افتاد و جمع مشتاقان را جا گذاشت و روانه شهر ساری شد، جمعیتی که به این صحنه می نگریستند در ابتدا باورشان نشد و تا چند دقیقه همچنان در مقابل رستوران ایستاده بودند و هنوز امید داشتند که اتوبوس باز می گردد، اما اتوبوس دیگر رفته بود و قصد بازگشت نداشت و مسافران بی مهر آن حتی حاضر نشدند برای لحظه ای پرده های اتوبوس را کنار بزنند و برای طرفداران خود دستی تکان بدهند.

مردم سوادکوه و مشتاقان فوتبال می توانند پیاده نشدن بازیکنان را با بهانه های مختلف پیش خود توجیه کنند ولی چگونه می شود این بی مهری بزرگ بازیکنان پرسپولیس را توجیه کرد، مگر کنار زدن پرده اتوبوس و دست تکان دادن برای مردم چقدر هزینه داشت که بازیکنان میلیاردی پرسپولیس حاضر به این کار هم نشدند؟

آقای دایی به جای اینکه به بازیکنانتان تکنیک فوتبال بازی کردن یاد دهید بهتر است به آنها درس اخلاق و برخورد با مردم را بدهید!

شاید جیب مردم منطقه محروم سوادکوه خالی باشد اما این مردم دلهایی دارند که قیمتشان از همه بازیکنان شما بیشتر است.

 برای این پست 6 دیدگاه مطرح شده است. شما نیز دیدگاه خود را بیان کنید
 • پاسخ به نظر یکشنبه 18 اسفند 1392 - 00:51
  شریفی

  سلام به نظر بنده مشکل از پرسپولیس نیست مشکل از آنهایی که مسئول هماهنگ کردن این مراسم بودن هست که حرفشون خریدار نداشت و برای حرفشان تره خورد نکردند. مگر غیر از این بود که مهدی امیری سوادکوهی تیمهای استیل آذین/ابومسلم/نساجی/شهرداری اراک و...را برای اردوی بدنسازی به زیراب آورد و یک هفته در این شهر هم پول اومد هم خوشحالی و انگیزه برای جوانان.بهترین مراسم استقبال و سر بریدن گوسفند و پذیرایی در پارک معلم زیراب انجام شد.پس مقصر آقایان پر ادعا هستند که برای خودنمایی مردم خوب شهر مان را بازی گرفتند وگرنه بازیکنان پرسپولیس انقدر هم بی ملاحظه نیستند.امیدوارم بازهم آقا مهدی امیری عزیز شهر ما افتخار منطقه ما بتواند بزرگان فوتبال ایران را به شهر ما بیاورد مانند سالهای قبل.

  16 7
 • پاسخ به نظر یکشنبه 18 اسفند 1392 - 08:03
  سوادکوهی

  با سلام تا وقتی ورزش هنر بود بلی میشد به استقبال رفت ولی حالا شغل شده و حامیانشان می بایست این کار رانکنند بازیکنان تیم پرسپولیس این را خوب می دانند به خاطر همین وقتی به نونهالان بهانمیدهند میترسند جایشان را روزی نوجوانان بگیرند و اینجاست نقش اخلاق در ورزش !

  6 13
 • پاسخ به نظر یکشنبه 18 اسفند 1392 - 20:09
  آناهیتا

  قابل توجه طرفداران پرسپو لیس تحویل بگیرین این تیم سرشار از اخلاق و منش پهلوانی رو ..... از پرسپولیس بیشتر ازین انتظار نمیرفت اگه غیر ازین بود جای تعجب داشت....

  7 8
 • پاسخ به نظر یکشنبه 18 اسفند 1392 - 22:25
  استقلالی

  از لنگی ها بیشتر از این انتظار نمیره

  5 6
 • پاسخ به نظر دوشنبه 19 اسفند 1392 - 15:23
  امیر عباس ح.ق.زیرابی

  همه ی فوتبالیست ها چه پرسپولیس چه استقلالی .همه پست هستن من توی این عکس ها هم هستم .یکی داشت خودشو واسه ایانا میکشت زار می زد واسش یه دست تکون بدن . حالا اون یارو هندزفری توگوش داشت روزنامه میخوند . یک زیرابی ....................

  3 3
 • پاسخ به نظر سه شنبه 20 اسفند 1392 - 11:20
  هوژبر

  هي گفتيم بابا اين فوتباليستها رو اينقدر باد نكنيد اينها خيلي هنر كنند بتوانند آدمهاي معمولي باشند. شهرت و ثروت آدمها رو خراب ميكنه خصوصا فوتبالبيستها كه عمدتا از قشر كم سواد يا اقشار ضعيف فرهنگي كشور هستند. (البته تك و توك هم با سواد پيدا ميشه ) من نميدونم آخه از تماشاي فوتبال يا طرفداري فلان تيم چي عايد ما ميشه .(فقط كافيه يه آدمي رو نگاه كنيد كه سي ساله طرفدار يه تيم هست اونوقت ميبينيد كه او در تمام اين 30 سال كار بي ارزشي را مدام تكرار ميكرده) حالا اگه خودتون ورزش كنيد يه چيزي. ديگه تماشاي ورزش كردن ديگران كه سودي به حال آدميزاد نداره. اين حجم پول كه در فوتبال در جريانه اگه توي مسكن مهر در جريان بود الان همه ايرانيها صاحب خونه شده بودن. اگر در بهداشت بود اكثر ايراني ها سلامت جسمي و رواني داشتند اگر در آموزش بود هم الان تحصيلا عاليه داشتن اگر در اشتغال بود همه شاغل بودند .... ولي وقتي در فوتبال در گردش هست چه چيزي عايد مردم ميشه ؟ لابد 2 ساعت سرگرمي يا بي احترامي هاي اين شكلي. اشتباه از شما همشهريهاي عزيز و مهربان بود كه براي اين فوتباليستها شاني قائل شديد كه فاقد اون هستند. به نظرم ما نبايد مهمان نوازي خودمان را خرج هر بي سروپايي بكنيم. اون هم مردم سختي كشيده سوادكوه عزيزم. البته اونها پولشون توي شهرته و ازينكه مردم باهاشون بد بشن ميترسن. بزودي منتظر عذرخواهي اونها باشيد چون دنبال پايگاه مردمي هستند ولي باز هم براي منافع خودشونه نه شما.

  1 2
دیدگاه شما در مورد : بی مهری پرسپولیس به عشق فوتبالی های سوادکوه+ تصاویر

بی مهری پرسپولیس به عشق فوتبالی های سوادکوه+ تصاویر

 • پربازدیدترین ها