یکشنبه 26 آذر 1396 15:13:01

 

 

  

 

 

 

 

   

 

  

 

   

 

  

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

آخرین اخبار ایران و جهان
چاپ

کد خبر : 33507

تاریخ انتشار : 23/08/1394 - 22:36

یک زن در میان عوامل تروریستی سالن «باتاکلان»

شاهدان عینی از حضور یک زن در میان عوامل حمله تروریستی به سالن ۱۵۰۰ نفری «باتاکلان» در فرانسه خبر دادند.

به گزارش سوادکوه آنلاین، اسپوتنیک اعلام کرد: رسانه ی غربی در خصوص نتایج اولیه تحقیقات پیرامون حملات تروریستی در فرانسه مدعی شدند که یکی از مهاجمین حملات شب گذشته در ماه اکتبر از یونان عبور کرده بود.

در خبر دیگری در این رابطه، رادیو «یوروپ وان» به نقل از شاهدان عینی اعلام کرد: یک زن نیز در میان مهاجمین حملات تروریستی شب گذسته به سالن ۱۵۰۰ نفری «باتاکلان» حضور داشته است.

شش حمله هماهنگ تروریستی در پاریس، تلخ‌ترین و مرگبارترین فاجعه تروریستی فرانسه پس از جنگ جهانی دوم را رقم زدند. در این مجموعه حملات تروریستی، تا کنون ۱۶۰ نفر کشته و بیش از ۲۰۰ نفر زخمی شده اند.

در پی این فاجعه، بیش از ۱۵۰۰ نیروی نظامی در پاریس مستقر شده‌اند. دست‌کم ۱۰۰ تن از قربانیان این حادثه از کسانی بودند که برای تماشای کنسرت یک گروه راک آمریکایی به سالن ۱۵۰۰ نفری «باتاکلان» رفته بودند. افرادی که موفق شدند در جریان گروگان‌گیری دو ساعته از چنگ گروگان‌گیران در این سالن کنسرت بگریزند، می‌گویند آنها سلاح‌های کلاشنیکف در دست داشتند.

تقریبا هم‌زمان با فاجعه سالن کنسرت انفجاری مهیب هم در حوالی استادیوم ملی فرانسه رخ داد. در پی این انفجار که در دقایق پایانی بازی فوتبال میان فرانسه و آلمان به وقوع پیوست، فرانسوا اولاند، رئیس‌جمهور فرانسه که در استادیوم حضور داشت، مجبور به ترک اضطراری ورزشگاه شد.


منبع : مهر
دیدگاه شما در مورد : یک زن در میان عوامل تروریستی سالن «باتاکلان»

یک زن در میان عوامل تروریستی سالن «باتاکلان»