یکشنبه 03 تیر 1397 15:17:04

 

 

 

  

 

 

 

   

 

  

 

   

 

  

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

آخرین اخبار ایران و جهان
چاپ

کد خبر : 33499

تاریخ انتشار : 23/08/1394 - 22:28

رحیم‌صفوی: علت حمله کشورهای غربی به منطقه خاورمیانه

دستیار و مشاور عالی فرماندهی معظم کل قوا گفت: نیروهای مسلح ‌از توان دفاعی و امنیتی بسیار مناسب برای پاسداری از ‌مرزهای آبی و همچنین ارزش‌های انقلاب اسلامی برخوردارند.‌

 رحیم‌صفوی: علت حمله کشورهای غربی به منطقه خاورمیانه

به گزارش سوادکوه آنلاین، سردار سرلشکر ‌یحیی رحیم‌صفوی عصر امروز در گردهمایی منطقه دوم نیروی دریایی سپاه در بوشهر ضمن ابراز خرسندی از حضور در بین نیروهای منطقه دوم دریایی سپاه و ابلاغ سلام رهبر معظم انقلاب به همه رزمندگان حاضر در استان بوشهر، توان دفاعی نیروهای مسلح در استان بوشهر برای حراست از مرزهای آبی جمهوری اسلامی را بسیار مناسب توصیف کرد و گفت: نیروهای مسلح در استان بوشهر از توان دفاعی و امنیتی بسیار مناسب برای پاسداری از ‌مرزهای آبی و همچنین ارزش‌های انقلاب اسلامی برخوردارند.‌

وی به اهمیت منطقه جنوب غرب آسیا به دلیل وجود منابع عظیم انرژی در این مناطق اشاره کرد و افزود: برنامه بلندمدت کشورهای غربی به خصوص آمریکا برای این منطقه مهم و استراتژیک، به دست آوردن این منابع ارزشمند و سلطه بر این منطقه مهم است.

دستیار و مشاور عالی فرماندهی معظم کل قوا گفت: به راه انداختن گروه‌های تروریستی برای ایجاد تشنج و برهم زدن ثبات منطقه و همچنین جلوگیری از موج بیداری اسلامی در بین کشورهای منطقه از برنامه‌های آمریکا و دیگر قدرت‌های استکباری است.

وی افزود: نیروهای مسلح جمهوری اسلامی ایران در خلیج فارس و دریای عمان تامین کننده امنیت انرژی در این منطقه هستند و جمهوری اسلامی ایران با اقتدار و ثبات به دنبال ایجاد امنیت پایدار در منطقه است.

سرلشکر صفوی خاطر‌نشان کرد: مهم‌ترین عاملی که می‌تواند باعث ایجاد ناامنی در منطقه خلیج فارس شود حضور شناورها و ناوگان‌های بیگانه و دشمنان فرا‌منطقه‌ای است.

وی در پایان بیان کرد: امیدواریم کشورهای جنوبی خلیج فارس و جمهوری اسلامی ایران ثبات و امنیت در این منطقه مهم را با همکاری و همگرایی منطقه‌ای تضمین کرده و خودشان بتوانند امنیت این منطقه مهم جهان را به وجود بیاورند.

علی رزمجو فرمانده منطقه دوم دریایی سپاه نیز گفت: نیروهای مسلح استان بوشهر با اقتدار در آمادگی کامل بوده و جهت دفاع از ایران اسلامی هماهنگ، همدل و همیار همدیگر هستند.


منبع : فارس
دیدگاه شما در مورد : رحیم‌صفوی: علت حمله کشورهای غربی به منطقه خاورمیانه

 رحیم‌صفوی: علت حمله کشورهای غربی به منطقه خاورمیانه

  • پربازدیدترین ها