جمعه 01 تیر 1397 10:01:20

 

 

 

  

 

 

 

   

 

  

 

   

 

  

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

آخرین اخبار ایران و جهان
چاپ

کد خبر : 33486

تاریخ انتشار : 23/08/1394 - 21:32

دبکا: هدف داعش از حملات تروریستی پاریس ترور فرانسوا اولاند بود

یگ وبگاه صهیونیستی در مطلبی مدعی شد عوامل حادثه تروریستی روز گذشته در فرانسه ظاهرا قصد گروگان گرفتن یا ترور رییس جمهور این کشور را داشتند.

دبکا: هدف داعش از حملات تروریستی پاریس ترور فرانسوا اولاند بود

به گزارش سوادکوه آنلاین، وبگاه «دبکا فایل» نزدیک به جامعه اطلاعاتی اسرائیل در تحلیلی پیرامون حوادث تروریستی روز گذشته پاریس، پایتخت فرانسه نوشت: منابع ضد تروریستی متوجه شدند که سازمان‌هایی که رهبری خونبارترین حملات خرابکارانه در پایتخت یکی از کشور اروپایی رهبری می‌کردند بر حضور «فرانسوا  اولاند» رییس جمهور فرانسه در بازی دوستانه فوتبال بین فرانسه و آلمان در ورزشگاه حساب باز کرده بودند و در واقع  اولاند هدف فوق العاده‌ای برای ترور یا گروگان گرفتن برای آن‌ها بود.

بر اساس این گزارش، یکی از تروریست‌ها قبل از هلاکت خود در این عملیات فریاد زده بود، سیاست خارجی اولاند مقصر است. » یا مورد دیگری که فریاد می‌زد، این اعمال به خاطر سوریه است.

این وبگاه صهیونیستی در خاتمه با زیر سئوال بردن دستگاه‌های اطلاعاتی فرانسه و فقدان عوامل انسانی مسلط به زبان عربی  برای شناسایی قبل از رخ دادن حادثه نوشت: حملات خرابکارانه داعش در فرانسه خبری بد برای پایتخت های کشورهای غربی است.

 
 
 

منبع : فارس
دیدگاه شما در مورد : دبکا: هدف داعش از حملات تروریستی پاریس ترور فرانسوا اولاند بود

دبکا: هدف داعش از حملات تروریستی پاریس ترور فرانسوا اولاند بود

  • پربازدیدترین ها