سه شنبه 29 خرداد 1397 17:12:06

 

 

 

  

 

 

 

   

 

  

 

   

 

  

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

آخرین اخبار ایران و جهان
چاپ

کد خبر : 33478

تاریخ انتشار : 23/08/1394 - 18:31

تشرفت دختر یونانی به اسلام + تصاویر

مگلنا ایوانوا درمحل رایزنی فرهنگی ایران درآتن تمایل خود را برای پذیرش دین مبین اسلام ومذهب شیعه به عنوان مذهب رسمی خود اعلام نمود.

به گزارش سوادکوه آنلاین، دراین مراسم "پاکروان” وابسته فرهنگی وسرپرست رایزنی فرهنگی ایران با اشاره به دین مبین اسلام وخدماتی را که ششمین پیشوای شیعیان جهان حضرت امام جعفرصادق (علیه السلام)رئیس مذهب شیعه در راه اعتلای دین نورانی اسلام، اظهار داشت: امام جعفرصادق(علیه السلام) درترویج عالمانه دین اسلام و مذهب شیعه تلاشهای طاقت فرسائی را متحمل شده اند و به همین دلیل هم مذهب شیعه به مکتب جعفری شهرت یافته است که در کرسی دروس ایشان مبلغان و علمای فراوانی از فرق مختلف اهل سنت به شاگردی نشسته اند.

 
تشرفت دختر یونانی به اسلام + تصاویر
 
وی افزود: دین مبین اسلام با مبنای یکتاپرستی توسط نبی مکرم اسلام حضرت محمدبن مصطفی (صلی الله علیه وآله) با شفافیت و زیبائی هرچه تمام به مردم دنیا ابلاغ شد به نشر وحدت، مودت و رحمت توصیف در میان فرقه‌های مختلف انجامید که به رهایی انسان از قیود سلطه گران و جباران تأکید داشت.
 
دراین مراسم "مگلنا ایوانوا" با اقرار به وحدانیت خداوند و رسالت حضرت محمد(صلی الله علیه وآله) و ولایت حضرت علی ابن ابیطالب(علیه السلام) و ادای شهادتین، رسما به دین مبین اسلام و مذهب حقه شیعه جعفری اثنی عشری مشرف شد.
 
وی در این جلسه اظهار داشت: پس از آشنایی با یک ایرانی که هم اکنون وی را به همسری خواهم برگزید با دین اسلام و مکتب شیعه آشنا و معتقد گردیدم که این امر باعث مباهات و افتخار من است.

"ایوانوا" که پش از تشرف به اسلام نام”رویا" را برای خود برگزیده است، افزود: خدا را شاکر است که در این مرحله از زندگی به او فرصت داده شد که به حقانیت امام علی(علیه السلام) و خاندان پاکش پی برده و به جمع پیروان امامت و ولایت به پیوندد.
 
 

منبع : سازمان فرهنگ و ارتباطات اسلامی
دیدگاه شما در مورد : تشرفت دختر یونانی به اسلام + تصاویر

تشرفت دختر یونانی به اسلام + تصاویر

  • پربازدیدترین ها