پنج شنبه 28 دی 1396 09:34:51

 

 

 

  

 

 

 

 

   

 

  

 

   

 

  

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

اسلاید شو
چاپ

کد خبر : 33399

تاریخ انتشار : 22/08/1394 - 10:04

تا چه وقت می‌خواهید بر طبل این بی‎تقوایی بکوبید؟!

تأثیر ادبیات رئیس جمهور بر ادبیات استاندار مازندران!/دوستان شما را هم می‌شناسیم

دوستان شما همان کسانی هستند که امروز تیتر اول رسانه‎های‌شان در حمایت از جنابعالی است و فردا اگر به سهم‌خواهی‎های‌شان پاسخ منفی بدهید، تیتر اول رسانه‎های‌شان علیه شما می‌شود.

تأثیر ادبیات رئیس جمهور بر ادبیات استاندار مازندران!/دوستان شما را هم می‌شناسیم

به گزارش سوادکوه آنلاین به نقل از بلاغ، اگر مناظره‌های پیش از انتخابات ریاست جمهوری 92 را بین کاندیداها مرور کنیم؛ جمله تاریخی محسن رضایی درباره حسن روحانی امروز دیگر بر همه ملت ایران اثبات شده است؛ آنجا که محسن رضایی خطاب به روحانی گفت: «اگر روحانی بخواهد با این عصبانیت سکان کشور را به‌دست بگیرد خدا باید به خیر کند.»

مصداق این جمله را در ادبیات رئیس جمهور در طول این دو سال به‌طور مکرر می‎توان یافت.

اگر امسال سری به غرفه خبرگزاری دانشجو در نمایشگاه مطبوعات می‌زدید به وضوح توهین‌هایی که رئیس دولت در طول این مدت به انحای مختلف در اوج عصبانیت و کم‎طاقتی روا داشته، مشخص است.

 


در پی سفر استانی رئیس جمهور به همراه هیئت دولت به مازندران در 20 مهرماه امسال، شاهد استقبال سرد و کم‌شور مردم مازندران بودیم؛ به‌طوری که بسیاری از رسانه‌ها با زیرکی تصاویر و فیلم هوایی حضور روحانی در ورزشگاه متقی را منتشر کرده بودند.

هرچند مسئولان استان مازندران و حتی سخنگوی دولت قصد لاپوشانی این استقبال سرد را داشتند، اما ملت عزیز و فهیم ایران، هیچ‌گاه گول رفتارهای غیرصادقانه دماغ‌سوختگان سیاسی را نمی‌خورد.

جالب‌تر اینکه چند تن از مدیران مازندران در کمال حیرت، در هر محفلی دم از حضور پرشور مردم مازندران در سفر رئیس جمهور می‌زدند.

نکته اینجاست آنهایی که دولت را دولت راستگویان می‌نامند، در اوج کم‌تقوایی دروغ به این بزرگی را مطرح می‌کنند.

می‎گویند تصاویر و فیلم‎ها مربوط به قبل از حضور رئیس جمهور به ورزشگاه است، اما در فیلم منتشرشده به وضوح از هیاهوی مردم (البته دانش‎آموزان و کارمندان) مشخص است که این فیلم در حین صحبت‌های رئیس جمهور بوده است یا در ادعایی مضحک این شبهه را مطرح می‌کنند که تصاویر و فیلم‎ فتوشاپی و تدوین‌شده است!

سوال دیگر اینکه، آنهایی که شعار استقبال پرشور مردم را می‎دهند، چرا تصاویر و فیلم‎هایی هوایی را که با بالگرد در زمان سخنرانی رئیس جمهور در ورزشگاه، گرفته شد را منتشر نمی‎کنند؟!

چرا در سفر سیدمحمد خاتمی و محمود احمدی‌نژاد به مازندران فیلم‎‎های هوایی که بیان‌گر حضور باشکوه مردم بود، پخش شد ولی این حماسه حضور (البته به قول شما) پخش نمی‎شود.

تا چه وقت باید بر طبل این بی‎تقوایی کوبیده شود؟!

ربیع فلاح استاندار مازندران بالاخره بعد از یک‎ماه لب به سخن گشود و با ادبیاتی جدید که ملهم از ادبیات رئیس دولت است، صبح پنج‌شنبه 21 آبان ماه در جلسه تغییر فرماندار ساری در قسمتی از صحبت‎هایش بیان کرد:
 مردم مازندران جانانه از رئیس‌جمهوری استقبال کردند، همیشه یک عده مخالف و دشمن وجود دارد و نباید شهد شیرینی سفر رئیس‌جمهوری را به کام مردم تلخ کرد.

واقعاً جای بسی تأسف است که استاندار مازندران که محاسن سفید کرده و همواره سعی داشت صداقت را مبنای امور قرار دهد، با چنین ادبیاتی، حقیقت را زیرسوال ببرد.

بلاغ، به‎عنوان تنها رسانه‌ای که در اوج کشمکش‎های جنابعالی با افراطیون اصلاح‌ و انحصارطلب و سهم‌خواهان انتخاباتی، همواره از جنابعالی حمایت تمام‌قد کرد، امروز با انتشار آن عکس‎ها و فیلم‌های هوایی، از سوی جنابعالی «دشمن» خوانده می‌شود؟!

متأسفیم از اینکه جناب استاندار هنوز دوست و دشمنش را نشناخت؛ دوستان شما همان کسانی هستند که امروز تیتر اول رسانه‎های‌شان در حمایت از جنابعالی است و فردا اگر به سهم‌خواهی‎های‌شان پاسخ منفی بدهید، تیتر اول رسانه‎های‌شان علیه شما می‌شود.

و این روند ادامه دارد تا وقتی که تقوا در جان مسئولان ما، کم‌رنگ است...دیدگاه شما در مورد : تأثیر ادبیات رئیس جمهور بر ادبیات استاندار مازندران!/دوستان شما را هم می‌شناسیم

تأثیر ادبیات رئیس جمهور بر ادبیات استاندار مازندران!/دوستان شما را هم می‌شناسیم