چهار شنبه 05 اردیبهشت 1397 05:22:40

 

 

 

  

 

 

 

   

 

  

 

   

 

  

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

آخرین اخبار ایران و جهان
چاپ

کد خبر : 33356

تاریخ انتشار : 21/08/1394 - 20:15

یادداشت محسن رضایی برای سالگرد فوت پسرش + اینستاپست

دبیر مجمع تشخیص مصلحت نظام در اینستاگرام خود برای پسرش که در سال 1390 کشته شد، نامه ای نوشت.

به گزارش سوادکوه آنلاین، اخیرا محسن رضایی، دبیر مجمع تشخیص مصلحت نظام برای پسر ارشدش احمدرضایی که چندی پیش کشته شد، نامه ای نوشت.

یادداشت محسن رضایی برای سالگرد فوت پسرش

این نامه که در صفحه اینستاگرام محسن رضایی منتشر شده است به شرح زیر است:

جبهه فقط رزمنده ها نبودند که فداکاری می‌کردند و می‌جنگیدند. خانواده رزمند‌ه‌ها جهاد کمتری از همسران خود نداشتند. چون ما بعضاً شش ماه یک بار هم فرصت سرکشی به خانه را پیدا نمی‌کردیم. همسران رزمنده‌ها هشت سال به صورت یک تنه بار تربیت فرزندان بدون حضور شوهرانشان را به دوش می‌کشيدند . این بخشی از جنگ است که به ان توجه نمي شود . آیا یک بچه 7-8 ساله انتظار ندارد با پدرش به پارک ويا بازار برود؟

خانواده من یکی از ده‌ها هزار خانواده‌ای بود که این مشکلات را تحمل کردند.این مشكلات روی احمد هم اثر داشت و يك بار به مادرش گفته بود کاش یا پدرم شهید می‌شد که می‌گفتیم پدرمان شهید شده و یا می‌آمد و یک بار با هم به پارک و بازار می‌رفتیم.

احمد بخاطر روحیات خاصي كه داشت و شجاعتي كه در وجودش بود، سر پر شوري داشت و دچار اشتباهي در زندگيش شد ولي چيزي نگذشت كه متوجه شد و با مشورت من نقشي را بر عهده گرفت . و به تلافي اشتباهش ضربه اي هم به منافقين در امريكا زد كه در موقع لازم جزييات آنرا خواهيم گفت.

زوایای قتل احمد مشخص نشده است. پلیس امارات در این زمینه با ما همکاری نكرد حتی موبایل و کامپیوتر وی را هم به ما ندادند تا ببینیم آخرین تماس‌های وی با چه کسانی بوده است. احمد ما بالاخره به اصل خود بر گشت واحتمالا به همين دليل هم به قتل رسيد.
يك سال با ما به خانه خدا مشرف شد و ساعتها در كعبه نماز مي خواند كه همراهان او خسته شده و به هتل بر گشته بودند. به او مي گفتند شما زانو درد نمي گيريد؟
احمد بسيار قرآن مي خواند و ذكر مي گفت. در كنار جنازه اش پارچه سفيدي پيدا كردند كه هزار اسم الله را نوشته بود. برايش دعا كنيد."

 
یادداشت محسن رضایی برای سالگرد فوت پسرش + اینستاپست

گفتنی است؛ احمد رضایی، فرزند محسن رضایی، در ۲۲ آبان ۱۳۹۰ در هتل گلوریای دوبی در طبقه ۱۸ اتاق ۲۳ درگذشت. در بیانیه منتشر شده مجمع تشخیص مصلحت نظام، مرگ او مشکوک خوانده شده‌است. علت مرگ احمد رضایی از سوی منابع مختلف دلایل متعددی از قتل و خودکشی با مصرف داروی ضد افسردگی اعلام شد  در حالی که گزارش بازرس ویژه در تهران حاکی است که او به قتل رسیده است.

 


منبع : باشگاه خبرنگاران
دیدگاه شما در مورد : یادداشت محسن رضایی برای سالگرد فوت پسرش + اینستاپست

یادداشت محسن رضایی برای سالگرد فوت پسرش + اینستاپست

  • پربازدیدترین ها