دوشنبه 27 آذر 1396 02:53:16

 

 

  

 

 

 

 

   

 

  

 

   

 

  

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

آخرین اخبار ایران و جهان
چاپ

کد خبر : 33179

تاریخ انتشار : 18/08/1394 - 11:13

عبور موشک زیردریایی از آسمان کالیفرنیا +عکس

عبور شیء نورانی شبیه به موشک از آسمان ایالت کالیفرنیای آمریکا موجب هراس اهالی این ایالت و نواحی اطراف آن شد.

به گزارش سوادکوه آنلاین، این شیء نورانی اواخر روز شنبه با عبور از منطقه «اورینج کانتی» کالیفرنیا و نواحی اطراف آن موجب هراس و گمانه‌های زنی‌های مختلف بابت منشأ این شیء نورانی شد.
 

عبور موشک زیردریایی از آسمان کالیفرنیا


به نوشته شبکه خبری «بی‌بی سی» کلانتری منطقه اورینج کانتی در این زمینه گفت که منشأ این نور ناشی از رزمایش نیروی دریایی در حوالی سواحل‌ کالیفرنیا بوده است. این در حالی است که مقام‌های هواپیمایی کشوری آمریکا پیشتر از انجام رزمایش‌های نظامی خبر داده بودند.

بر اساس این گزارش، انتشار فیلم ویدیویی در این زمینه نیز وجود شیء شناور در آسمان را نشان می‌داد. چندین فیلم ویدیویی در همین رابطه و به مدت چند دقیقه در فضای مجازی به نمایش درآمده است.

سازمان هوانوردی آمریکا (FAA) روز جمعه گذشته اعلام کرده بود که از پروازهای شبانه رفت و برگشت به فرودگاه بین‌المللی لس‌آنجلس از پرواز بر اقیانوس آرام به مقصد غرب که دومین مسیر پروازی آمریکاست، صرف‌نظر شد.

 

عبور موشک زیردریایی از آسمان کالیفرنیا

 

اداره هوانوردی آمریکا دلیل این تغییر برنامه را اعلام نکرد اما اشاره نمود که قرار است از جمعه تا سه شنبه هفته جاری فعالیت‌های نظامی در منطقه صورت پذیرد.

رسانه‌های جمعی کالیفرنیا نیز ضمن تأیید عبور یک شیء نورانی از منطقه آن را موشک شلیک شده فاقد مهمات از زیر دریایی «یو‌اس‌اس کنتاکی» نیروی دریایی آمریکا اعلام کردند. این شیء نورانی همچنین در فواصل دورتر و در ایالت نوادا و آریزونا مشاهده شده بود.

 
 

منبع : فارس
دیدگاه شما در مورد : عبور موشک زیردریایی از آسمان کالیفرنیا +عکس

عبور موشک زیردریایی از آسمان کالیفرنیا +عکس