جمعه 24 آذر 1396 00:30:43

 

 

  

 

 

 

 

   

 

  

 

   

 

  

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

عکس
چاپ

کد خبر : 33163

تاریخ انتشار : 17/08/1394 - 21:07

رزمایش الی بیت المقدس در سوادکوه به روایت تصویر

رزمایش الی بیت المقدس از روز پنجشنبه با فراخوانی نیروهای بسیجی ناحیه مقاومت بسیج شهرستان سوادکوه آغاز شد و در روز جمعه به پایان رسید.

رزمایش الی بیت المقدس در سوادکوه به روایت تصویر

به گزارش سوادکوه آنلاین، رزمایش الی بیت المقدس از روز پنجشنبه با فراخوانی نیروهای بسیجی ناحیه مقاومت بسیج شهرستان سوادکوه در شهرهای پل سفید و زیراب آغاز شد.

 در روز نخست رزمایش نیروها به کلاس های آموزش اسلحه کلاشنیکف و مهارت تیر اندازی، تامین جاده، کنترل جمعیت و مقابله با نا آرامی های داخلی، آموزش کمک های اولیه، توجیه حرکت در شب و ستون کشی، راهپیمایی شبانه همراه با انفجارات ، عملیات کمین و ضد کمین و برنامه های فرهنگی پرداختند.

دومین روز از رزمایش الی بیت المقدس روز جمعه با حضور بسیجیان شهرستان سوادکوه در تمرین تاکتیک‌های مختلف نظامی با رمز لبیک یا رسول الله در شهرهای پل سفید و زیراب برگزار شد.

صبحگاه مشترک، سنجش و تمرین آمادگی نیروها در مقابله با حمله غافلگیرانه دشمن فرضی، اجرای عملیات پدافند ثابت منطقه‌ای و مقابله با هجوم دشمن فرضی، تاکتیک‌های دفاعی ضد هلی برد جهت جلوگیری از عملیات هلی برد و نفوذ دشمن و امداد رسانی به مجروحان از جمله مراحل مختلف روز دوم این رزمایش بود.

گفتنی است بسیجیان در پایان رزمایش الی بیت المقدس در نماز جمعه شرکت کردند.

روز نخست رزمایش:

روز دوم رزمایش:
 دیدگاه شما در مورد : رزمایش الی بیت المقدس در سوادکوه به روایت تصویر

رزمایش الی بیت المقدس در سوادکوه به روایت تصویر