یکشنبه 26 آذر 1396 02:10:32

 

 

  

 

 

 

 

   

 

  

 

   

 

  

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

آخرین اخبار ایران و جهان
چاپ

کد خبر : 33150

تاریخ انتشار : 17/08/1394 - 22:10

اوحدی: تشخیص وضعیت مفقودین منا تا 12 روز دیگر

رئیس سازمان حج و زیارت کشور گفت: ظرف 10 تا 12 روز دیگر تکلیف مفقودین فاجعه منا به‌ ویژه وضعیت آقای رکن‌آبادی را مشخص می‌کنیم.

اوحدی: تشخیص وضعیت مفقودین منا تا 12 روز دیگر

به گزارش سوادکوه آنلاین، سعید اوحدی اظهار داشت: در حال حاضر 25 زائر ایرانی مفقود است که با توجه به آزمایش «دی ان ای» که انجام‌ شده و به عربستان داده‌ایم امیدواریم مقامات سعودی در تطبیق«دی ان ای» مساعدت خود را نشان دهند.

وی افزود: با توجه به قولی که داده‌اند، ظرف 10 تا 12 روز تکلیف مفقودین به‌ویژه آقای رکن‌آبادی را مشخص کنیم.

رئیس سازمان حج و زیارت کشور عنوان کرد: با توجه به این که در آستانه اربعین هستیم بنا است در سه مرز مهران، چزابه و شلمچه موکبی برای جان‌باختگان منا داشته باشیم که با درج عکس و نمادی از این عزیزان، بنا به گفته مقام معظم رهبری یاد آن‌ها را زنده نگه‌داریم.

وی بیان کرد: در سازمان حج و زیارت با توجه به ارتباطی که با وزارت امور خارجه و مجموعه‌های بین‌المللی داشتیم تا این لحظه خبری از آقای رکن‌آبادی نداریم.

اوحدی با بیان اینکه اگر کسی می‌خواست ربایش انجام دهد ممکن نیست و باید به‌عنوان یک مطالبه جدی توسط دستگاه‌ها انجام شود، تصریح کرد: بخشی آشفتگی عربستان و بخشی کج‌سلیقگی است که باید بر خواسته‌های خود مصمم باشیم و در تمامی مجموعه حج و زیارت نمادی به نام جان‌باختگان فاجعه ساخته می‌شود.

 

 

 

 

 

 

 

منبع : تسنیم
دیدگاه شما در مورد : اوحدی: تشخیص وضعیت مفقودین منا تا 12 روز دیگر

اوحدی: تشخیص وضعیت مفقودین منا تا 12 روز دیگر