شنبه 02 تیر 1397 16:49:44

 

 

 

  

 

 

 

   

 

  

 

   

 

  

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

آخرین اخبار ایران و جهان
چاپ

کد خبر : 33131

تاریخ انتشار : 17/08/1394 - 15:54

سرباز وطن؛ معرفی‌بازی‌ایرانی‌ هشتمین‌حمله +دانلود

استودیوی پاپاتا هم به جرگه سازندگان بازی با موضوع دفاع مقدس پیوست. پس از عرضه بازی سبقت در سبک مسابقات درگ، جدیدترین پروژه این استودیو با نام “هشتمین حمله” برای سیستم عامل اندروید در دسترس است.

به گزارش سوادکوه آنلاین، بازی هشتمین حمله یک بازی Shoot’em Up سه بعدی است که در آن باید تفنگ در دست بگیرید و از مرزهای وطن در برابر موج حملات رژیم بعث پاسداری کنید. برجسته ترین نکته در مورد  این بازی، گرافیک خوب بازیست و بیشترین تمرکز تیم سازنده روی همین بخش معطوف بوده. بازی یک لوکیشن بیشتر ندارد، تنوع دشمنان چندان بالا نیست و در مجموع سه اسلحه برای نابود کردنشان در اختیار دارید. 
 
اما طراحی خوب محیط، تفنگ ها، انفجارها و انیمیشن های روان باعث شده که هشتمین حمله بتواند گیمر را برای مدتی از بازی کردن راضی نگه دارد. 
 

 
 
سرباز وطن؛معرفی‌بازی‌ایرانی‌هشتمین‌حمله+دانلود

 
در هشتمین حمله، شما در نقش پاسدار مرزهای کشور باید در سنگر مقابل موج حملات دشمن ایستادگی کنید. در موج های اولیه دشمنان کم تعدادند و اکثرا سربازان پیاده نظام، اما در موج های بالاتر خودروهای زرهی هم به میدان می آیند و کارتان برای تیراندازی سخت تر و سخت تر می شود. 
 
برای نشانه گیری و تیراندازی، تیم پاپاتا دو سبک کنترل برای گیمر در نظر گرفته: یا می توانید زاویه دوربین را با لمس صفحه تغییر دهید یا اینکه از حسگر ژیروسکوپ برای این کار استفاده کنید. هر دو سیستم کنترل استاندارد و دقیقند، اما در موج های سنگین قطعا ترجیح می دهید که حالت اول را برگزینید. 
 

 
 
سرباز وطن؛معرفی‌بازی‌ایرانی‌هشتمین‌حمله+دانلود

 
از آنجا که بازی پایانی ندارد، تا هر وقت که بخواهید می توانید در برابر موج حملات دشمن ایستادگی کنید تا رکورد بهتری داشته باشید. اما اگر علاقه ای به ثبت رکورد ندارید، شاید گیم پلی تکراری و عاری از تنوع (چه در دشمنان، چه در اسلحه و چه در درجه سختی) هشتمین حمله بتواند انگیزه تان برای ادامه بازی را بگیرد. 
 
شاید اضافه شدن چند نقشه جدید و سلاح های بیشتر بتواند به دوز هیجان و جذابیت هشتمین حمله بیفزاید. این بازی برای گجت های اندرویدی منتشر شده و برای اجرای بی عیب و نقص آن به حداقل یک گیگابایت رم احتیاج خواهید داشت. 

برای دانلود بازی فوق از لینک زیر استفاده کنید.

 

 

سرباز وطن؛معرفی‌بازی‌ایرانی‌هشتمین‌حمله+دانلود

 

 

 

 

منبع : دیجیاتو
دیدگاه شما در مورد : سرباز وطن؛ معرفی‌بازی‌ایرانی‌ هشتمین‌حمله +دانلود

سرباز وطن؛ معرفی‌بازی‌ایرانی‌ هشتمین‌حمله +دانلود

  • پربازدیدترین ها