سه شنبه 26 دی 1396 16:55:45

 

 

 

  

 

 

 

 

   

 

  

 

   

 

  

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

آخرین اخبار ایران و جهان
چاپ

کد خبر : 33105

تاریخ انتشار : 17/08/1394 - 08:32

درد دل‌های «مجیدمجیدی» با لبنانی‌ها

وزیر دولت لبنان گفت: فیلم «محمد رسول الله(ص)» یک شاهکار است اما باید بگویم که این فیلم اثر مظلومی در جهان عرب و جهان اسلام است.

درد دل‌های «مجیدمجیدی» با لبنانی‌ها

به گزارش سوادکوه آنلاین، بعد از اکران فیلم سینمایی «محمدرسول الله(ص)» در لبنان، مجید مجیدی کارگردان این اثر در سخنانی گفت: ساخت اثری درباره پیامبر گرامی اسلام کار سختی است من مقطعی از زندگی پیامبر را انتخاب کردم که خیلی دشوار بود مقطعی از زندگی پیامبر اسلام که مورد اجماع علمای اسلام است ما می خواهیم اسلام رحمانی را برای مردم معرفی کنیم. ما هفت سال برای نگارش سناریوی فیلم «محمد رسول الله(ص)» وقت صرف کردیم. 

در ادامه این مراسم نیز یکی از وزرای دولت لبنان گفت: فیلم «محمد رسول الله(ص)» یک شاهکار است اما باید بگویم که این فیلم اثر مظلومی در جهان عرب و جهان اسلام است.  «محمدرسول الله(ص)» دارای شهرت جهانی است. 

 

سپس یکی از علمای لبنان گفت: بسیار آشکار است که تلاش گسترده ای برای تولید فیلم«محمدرسول الله(ص)»  انجام شده است. 


در ادامه لازم است بگوییم که این فیلم در میان استقبال پرشور مردم بیروت اکران شد به طوری که یکی از تماشاگران می گفت این فیلم تصویر واقعی از صدر اسلام را ارائه می دهد.

یکی دیگر از آنها گفت: «محمد رسول الله(ص)» یک فعالیت سینمایی است که در این حد تلاش می کند که دین محمد را به شکل اصیل به تماشاگر معرفی کند و می گوید:  محمد چگونه بود و چه کار کرد.

 

منبع : میزان
دیدگاه شما در مورد : درد دل‌های «مجیدمجیدی» با لبنانی‌ها

درد دل‌های «مجیدمجیدی» با لبنانی‌ها