جمعه 31 فروردین 1397 07:17:13

 

 

 

  

 

 

 

   

 

  

 

   

 

  

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

آخرین اخبار ایران و جهان
چاپ

کد خبر : 33081

تاریخ انتشار : 16/08/1394 - 18:33

مجری معروف تلویزیون موضوع یک مستند شد

«خانم مجری» از تولیدات جدید شبکه مستند سیما، با محوریت زندگی الهه رضایی مجری نوستالژیک دهه 60 و 70 به کارگردانی امیر توده روستا در مراسمی رونمایی می شود.

 مجری معروف تلویزیون موضوع یک مستند شد

به گزارش سوادکوه آنلاین، الهه رضایی مجری است که برنامه‌های او جزو خاطرات به یاد ماندنی کودکان دهه پنجاه، شصت و هفتاد است اما در دهه‌های هشتاد و نود به جز اجرای کوتاه مدت برنامه «بچه های دیروز» مخاطبان برنامه ای از او را در تلویزیون ندیده اند. 
 
«خانم مجری» این موضوع را به تصویر می‌کشد که رضایی طی این سال‌ها کجا بوده و به چه فعالیت هایی مشغول بوده است. او در این اثر به بازگویی خاطرات زندگی‌اش پس از رفتن از تلویزیون، دغدغه‌ها، رابطه اش با کودکان و… سخن می‌گوید. 
 
امیر توده روستا کارگردان این اثر از سال 76 عضو انجمن سینمای جوانان است و آثاری را در حوزه فیلم کوتاه، مستند، داستانی و بلند ساخته است. ضمن اینکه در کارنامه وی ساخت بیش از 200 تیزر تبلیغاتی به چشم می خورد. 
 
«خانم مجری» 18 آبان با حضور مدیران شبکه مستند، رضایی، کارگردان و عوامل اثر، برخی از مستندسازان و جمعی از چهره های دیروز و امروز اجرا در عرصه کودک و نوجوان رونمایی می‌شود. 
 
شبکه مستند سیما دوشنبه 27 مهر ماه نیز از مستند «مردی با جین آبی» ساخته جواد توانا با حضور تنی چند از مدیران، مستندسازان و اهالی رسانه رونمایی کرده بود. 
 
مراسم رونمایی از «خانم مجری» ساعت 10 صبح روز دوشنبه 18 آبان در سالن نمایش مرکز آموزش و پژوهش بنیاد تعاون زندانیان برگزار خواهد شد. 

 

 
 

منبع : میزان
دیدگاه شما در مورد : مجری معروف تلویزیون موضوع یک مستند شد

 مجری معروف تلویزیون موضوع یک مستند شد

  • پربازدیدترین ها