جمعه 24 آذر 1396 06:00:13

 

 

  

 

 

 

 

   

 

  

 

   

 

  

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

آخرین اخبار ایران و جهان
چاپ

کد خبر : 33009

تاریخ انتشار : 15/08/1394 - 15:11

هویت یک جانباخته خراسانی فاجعه منا شناسایی شد

استاندار خراسان رضوی گفت: در سفر اخیر رئیس سازمان حج و زیارت به عربستان، بر اساس آزمایشات DNA یک نفر از حجاج خراسانی احزار هویت و شناسایی شد که در این کشور دفن شده است.

به گزارش سوادکوه آنلاین، علیرضا رشیدیان ظهر امروز در حاشیه مراسم چهلمین روز درگذشت جانباختگان فاجعه منا که در محل حسینیه نصرت مشهد برگزار شد، در جمع خبرنگاران با تسلیت فاجعه مصیبت بار منا به خانواده‌های جان باختگان اظهار داشت: از مجموع 97 جانباخته خراسانی این فاجعه، هنوز پیکر مطهر 13 نفر به کشور منتقل نشده است.  

وی افزود: در سفر اخیر رئیس سازمان حج و زیارت به عربستان، بر اساس آزمایشات DNA یک نفر از حجاج خراسانی احزار هویت و شناسایی شد که در این کشور دفن شده است.

رشیدیان با اشاره به ارسال DNA خانواده مفقودان ایرانی فاجعه منا به عربستان گفت: امیدواریم از این طریق هرچه سریع‌تر وضعیت مفقودان ایرانی این فاجعه مصیبت‌بار روشن شود و خانواده‌های آنان از نگرانی در آیند.

استاندار خراسان رضوی تصریح کرد: به احتمال بسیار زیاد مابقی زائران خراسانی که جزو مفقودان فاجعه منا هستند، در عربستان دفن شده‌اند که البته باید منتظر اعلام نتایج بررسی‌های نهایی بمانیم.

گفتنی است، در مراسم چهلمین روز درگذشت جان باختگان فاجعه منا، جمع کثیری از مردم و مسئولان کشوری و لشکری حضور داشتند.

 
 
 

منبع : فارس
دیدگاه شما در مورد : هویت یک جانباخته خراسانی فاجعه منا شناسایی شد

هویت یک جانباخته خراسانی فاجعه منا شناسایی شد