جمعه 07 اردیبهشت 1397 07:33:36

 

 

 

  

 

 

 

   

 

  

 

   

 

  

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

اخبار سوادکوه
چاپ

کد خبر : 32982

تاریخ انتشار : 13/08/1394 - 21:26

نماینده مردم قائمشهر، سوادکوه، جویبار، سیمرغ و سوادکوه شمالی:

فریاد مرگ بر آمریکا هرگز خاموش نمی‌شود/ عده‌ای به دنبال برقراری رابطه با آمریکا هستند

نماینده مردم قائمشهر، جویبار، سوادکوه و سیمرغ در جمع راهپیمایان جویباری روز 13 آبان گفت: شعار مرگ بر آمریکای ما علیه سیاست‌های کثیف این دولت است و این صدا هرگز خواموش نخواهد شد.

فریاد مرگ بر آمریکا هرگز خاموش نمی‌شود/ عده‌ای به دنبال برقراری رابطه با آمریکا هستند

به گزارش سوادکوه آنلاین  به نقل از جویباران، کمال علیپور در جمع راهپیمایان جویباری یوم‌الله 13 آبان با بیان اینکه امام خمینی(ره) روز 13 آبان را نماد استکبار ستیزی و انقلاب دوم معرفی کردند، اظهار کرد: سفارت آمریکا در ایران به‌عنوان یک سفارتخانه فعالیت نمی‌کرد بلکه به‌عنوان یک لانه جاسوسی به دنبال ایجاد ترور و کودتا در ایران بود.

وی با اشاره به اینکه سفارتخانه آمریکا فقط برای مستعمره کردن به‌کارگیری می‌شود، افزود: هر آن چیزی که در لانه جاسوسی آمریکا اتفاق می‌افتاد علیه جمهوری اسلامی ایران بود.

نماینده مردم قائمشهر، جویبار، سوادکوه و سیمرغ با بیان اینکه یک عده در داخل و خارج از کشور به‌دنبال ارتباط با آمریکا هستند، تصریح کرد: آمریکا شیطان بزرگ است و به همین دلیل به هیچ وجه نمیتوانیم با شیطان رابطه برقرار کنیم.

وی با اشاره به حضور بی‌ثمر آمریکا در کشورهای منطقه، افزود: ما باید از حضور آمریکا در افغانستان، عراق، لیبی، یمن و کشتار مردم این کشورها توسط نیروهای آمریکایی درس بگیریم.

علیپور با بیان اینکه صدای مرگ بر آمریکا هیچ‌وقت خاموش نخواهد شد، گفت: شعار مرگ بر آمریکای ما علیه مردم این کشور نیست بلکه ما با سیاست‌های کثیف این کشور مشکل داریم.

وی افزود: کودتای 28 مرداد، کشتار مردم در 17 شهریور، کمک به برپایی جنگ علیه ایران، ترور دانشمندان هسته‌ای، ترور شخصیت‌های بزرگ و تحریم‌ها تنها بخشی از جنایت‌های آمریکا علیه جمهوری اسلامی است.

دبیر مجمع نمایندگان مازندران با بیان اینکه عده‌ای به‌دنبال تحریف تاریخ و از بین بردن جنایات آمریکا هستند، تأکید کرد: حافظه تاریخی ملت ایران بسیار قوی است و به لطف خدا جنایات ایالت متحده آمریکا علیه کشورشان را فراموش نخواهند کرد.

وی در پایان با بیان تسلیت به مناسبت چهلمین روز از حادثه منا، خاطرنشان کرد: دولت و مجلس شورای اسلامی همه توان خود را جمع کرده‌اند تا بتوانند بی‌کفایتی آل‌سعود را برای همه دنیا مشخص کنند.دیدگاه شما در مورد : فریاد مرگ بر آمریکا هرگز خاموش نمی‌شود/ عده‌ای به دنبال برقراری رابطه با آمریکا هستند

فریاد مرگ بر آمریکا هرگز خاموش نمی‌شود/ عده‌ای به دنبال برقراری رابطه با آمریکا هستند

  • پربازدیدترین ها