جمعه 31 فروردین 1397 21:02:57

 

 

 

  

 

 

 

   

 

  

 

   

 

  

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

اخبار سوادکوه
چاپ

کد خبر : 3298

تاریخ انتشار : 16/12/1392 - 19:59

امام جمعه شیرگاه سوادکوه:

مسئولان اجازه میدان‌داری به افراد بی‌قید را ندهند

امام جمعه شیرگاه سوادکوه با تأکید بر لزوم اعتماد به جوانان انقلابی، گفت: مسئولان اجازه میدان‌داری به افراد بی‌قید را ندهند.

مسئولان اجازه میدان‌داری به افراد بی‌قید را ندهند

به گزارش سوادکوه آنلاین به نقل از فارس، حجت‌الاسلام محمد مهدوی ظهر امروز در خطبه‌های نماز جمعه شیرگاه سوادکوه با اشاره به اینکه نظافت یکی از ویژگی‌های سبک زندگی اسلامی است، بیان داشت: نکات دستوری درباره نظافت در دین اسلام مورد تاکید قرار گرفته است.

امام جمعه شیرگاه سوادکوه با تبریک میلاد حضرت زینب(س) و روز پرستار، افزود: زنان باید درس صبر و غیرت دینی و ولایت‌مداری و عفت را از حضرت زینب(س) بیاموزند.

وی با اشاره به دیدار اعضای مجلس خبرگان با مقام معظم رهبری، خاطرنشان کرد: واقعیات جهان بیانگر شکست فرهنگ اومانیستی غرب است.

خطیب جمعه شیرگاه با یادآوری برخی از توصیه‌های مقام معظم رهبری به مسئولان درباره اهمیت دادن به جوانان، تصریح کرد: مسئولان باید به جوانان انقلابی افتخار کنند و به آنان بها داده شود و اجازه میدان‌داری به افراد بی‌قید را ندهند.

وی بر لزوم اجرای اقتصاد مقاومتی و دقت در دخل و خرج‌ها تاکید کرد و افزود: از هزینه‌های بی‌رویه در طرح‌ها و همایش‌های بی‌خاصیت جلوگیری شود و برای اجرای پروژه‌ها تدبیر بیشتری شود.

امام جمعه زیراب نیز در خطبه‌های نماز جمعه زیراب سوادکوه با اشاره به دیدار نمایندگان خبرگان با مقام معظم رهبری و بیانات رهبر انقلاب اسلامی، گفت: خبرگان رهبری که با حضور بزرگان و علما تشکیل می‌شود نقش‌های مهمی را در دوران انقلاب اسلامی ایفا کردند.

حجت‌الاسلام محمدزمان رضایی با تاکید بر اینکه قانون اساسی جمهوری اسلامی از بهترین قوانین دنیا است، افزود: قانون اساسی جمهوری اسلامی ایران بین دموکراسی و آرمانخواهی پیوند ایجاد کرده است.

وی با تأکید بر اینکه نظام جمهوری اسلامی مبتنی بر آرا مردم و دین اسلام است، خاطرنشان کرد: مهم‌ترین جلوه کارآمدی نظام ما در فراز و فرودهایی است که دشمنان برای ما ایجاد می‌کنند و ما از آن پیروزمندانه بیرون آمدیم.دیدگاه شما در مورد : مسئولان اجازه میدان‌داری به افراد بی‌قید را ندهند

مسئولان اجازه میدان‌داری به افراد بی‌قید را ندهند

  • پربازدیدترین ها