چهار شنبه 27 دی 1396 10:45:16

 

 

 

  

 

 

 

 

   

 

  

 

   

 

  

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

آخرین اخبار ایران و جهان
چاپ

کد خبر : 32923

تاریخ انتشار : 12/08/1394 - 20:14

احتمال محرومیت عربستان از جام‌جهانی 2018

روزنامه الجزیره عربستان مدعی شد فدراسیون فوتبال عربستان رسما نامه عدم حضور خود در فلسطین برای بازی با تیم‌‌ ملی آن کشور را به فیفا فرستاده است.

به گزارش سوادکوه آنلاین، روزنامه الجزیره عربستان از منابع وابسته به فدراسیون فوتبال عربستان خبر داد که این فدراسیون رسما نامه عدم حضور خود برای بازی مقابل فلسطین در رقابت‌های مقدماتی جام‌جهانی 2018 روسیه را به فدراسیون بین‌المللی فوتبال فرستاده است و دیگر قطعی شد که عربستان در این دیدار حاضر نمی‌شود و سه امتیاز بازی برای فلسطینی‌ها محرز شد.

این منبع افزود: در این نامه نوشته شده که عربستان به خاطر مسائل سیاسی و ترس از امنیت حاضر به حضور در کشور فلسطین نشده است.

روز گذشته هم سخنگوی فدراسیون عربستان نامه‌ای را به رجوب رئیس فدراسیون فلسطین مبنی بر برگزاری این دیدار در کشوری بی‌طرف فرستاده بود که در صورت قبول نکردن هرگز این دیدار برگزار نمی‌شود ظاهرا رجوب دست رد به آنها زده است.

این دیدار قرار بود در تاریخ پنجشنبه 14 آبان در رام‌الله برگزار شود.

حال باید منتظر جریمه‌های سنگین فیفا باشیم که فقط به نتیجه 3 بر صفر به نفع فلسطین ختم نخواهد شد. حتی احتمال دارد تمام امتیازهایی که  عربستان تا کنون در این رقابت‌ها کسب کرده پس گرفته و از حضور در جام‌جهانی 2018 روسیه محروم شود.

 
 

منبع : فارس
دیدگاه شما در مورد : احتمال محرومیت عربستان از جام‌جهانی 2018

احتمال محرومیت عربستان از جام‌جهانی 2018