یکشنبه 02 اردیبهشت 1397 22:45:43

 

 

 

  

 

 

 

   

 

  

 

   

 

  

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

اخبار سوادکوه
چاپ

کد خبر : 32872

تاریخ انتشار : 11/08/1394 - 09:59

نماینده مردم قائمشهر، سوادکوه، جویبار، سیمرغ و سوادکوه شمالی:

کمک کنیم تا آرامش در مازندران حکم‌فرما شود/ به شایعات عزل و نصب مدیران دامن نزنیم

نماینده مردم قائم‌شهر، سوادکوه، جویبار، سیمرغ و سوادکوه‌شمالی در مجلس شورای اسلامی گفت: همه باید کمک کنیم تا آرامش در مازندران حکم‌فرما شود، به‌طوری که نتیجه آن پیشرفت و حل مشکلات است نه اینکه به سمت عزل و نصب مدیران حرکت کنیم.

کمک کنیم تا آرامش در مازندران حکم‌فرما شود/ به شایعات عزل و نصب مدیران دامن نزنیم

به گزارش سوادکوه آنلاین به نقل از بلاغ، سیدهادی حسینی در جلسه شورای برنامه‌ریزی مازندران، اظهار کرد: پس از خروج رئیس جمهور و هیئت همراه از مازندران شایعات زیادی درباره عزل و نصب‌ها و رفت و آمدهای برخی بر سر زبان‌ها افتاد.

وی افزود: این شایعات، در مسیر توسعه استان مانع ایجاد می‌کند، در حالی‌ که باید از چنین التهاباتی به‎دور بود و به فکر همکاری برای به سرانجام رساندن پروژه‌های عمرانی و حل سایر مشکلات گام برداریم.

نماینده مردم قائم‌شهر، سوادکوه، جویبار، سیمرغ و سوادکوه‌شمالی در مجلس شورای اسلامی با اشاره به اهمیت رسانه‌ها در رد این شبهات و ضرورت شکسته ‌شدن شایعات، گفت: همه باید کمک کنیم تا آرامش در مازندران حکم‌فرما شود، به‌طوری که نتیجه آن پیشرفت و حل مشکلات است نه اینکه به سمت عزل و نصب مدیران حرکت کنیم.برای این پست 1 دیدگاه مطرح شده است. شما نیز دیدگاه خود را بیان کنید
  • پاسخ به نظر چهار شنبه 13 آبان 1394 - 08:44
    سوادكوهي

    باسلام وتشكرازنماينده محترم به استحضارحضرتعالي مي رساندازآنجاكه تغييرات درمازندران احساسي، طايفه اي وشهري ميباشداصلا" اصل شايسته سالاري ملاك نيست واين فقط دراستانداري مصداق ندارد درهمين شهرستان سوادكوه تغييراتي دربرخي ازادارات حتي درسطح كارشناسان دراين دوسال انجام شدكه برخي نيروهاي زبده،متخصص و متعهدبركنارشدندواين ناآرامي كه عنوان مي كنيدنتيجه عزل و نصب هاي بدون كارشناسي ميباشدبايدزودترهشدارمي داديدوهمين قدر كه هشدارمي دهيدمابه فال نيك مي گيريم(من ا...التوفيق)

    0 2
دیدگاه شما در مورد : کمک کنیم تا آرامش در مازندران حکم‌فرما شود/ به شایعات عزل و نصب مدیران دامن نزنیم

کمک کنیم تا آرامش در مازندران حکم‌فرما شود/ به شایعات عزل و نصب مدیران دامن نزنیم

  • پربازدیدترین ها