چهار شنبه 05 اردیبهشت 1397 16:54:10

 

 

 

  

 

 

 

   

 

  

 

   

 

  

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

آخرین اخبار ایران و جهان
چاپ

کد خبر : 32830

تاریخ انتشار : 11/08/1394 - 12:51

واکنش کاربران شبکه‌های اجتماعی به گاف صهیونیست‌ها +عکس

نیروی هوایی کابینه نظامی رژیم صهیونیستی برای آنکه سهمی در جشن سالانه "هالووین" داشته باشد، عکسی را در صفحه رسمی فیس بوک خود منتشر کرد که به سوژه خنده جهانیان تبدیل شد. آن ها طرح کلی یک جنگنده معروف روسیه را در کدو تنبل هالووین حکاکی کرده بودند.

به گزارش سوادکوه آنلاین، به نقل از خبرگزاری "اسپوتنیک نیوز"، طرح تبریک نیروی هوایی رژیم صهیونیستی در کمتر از 24 ساعت، هزاران بار به اشتراک گذاشته شد و موجبات خنده کاربران شبکه های اجتماعی سراسر جهان را فراهم کرد.


بنابر این گزارش، یکی از کاربران در کامنت های خود نوشت: ممنون از تبریک اما گاف دادید! این طرح یک جنگنده سوخوی Su-27 متعلق به ارتش روسیه است.

 

گاف صهیونیست ها و واکنش هزاران کاربر شبکه‌های اجتماعی در جهان +عکس
کاربر دیگری بنام "نیک" نوشت: تنها یک سوال ذهن مرا به خود مشغول کرده است؛ اینکه چرا طرح جنگنده سوخوی روسیه را حک کردید؟!

اسپوتنیک نیوز در ادامه نوشت: تعداد زیادی از کاربران هم توصیه کرده بودند که بهتر بود نیروی هوایی رژیم صهیونیستی لااقل جنگنده اف-16 را کنده کاری می کرد.

 

گاف صهیونیست ها و واکنش هزاران کاربر شبکه‌های اجتماعی در جهان +عکس
جنگنده سوخوی Su-27 روسیه (فلانکر)

 

به دو تونل متمایز بین دو موتور واقع در انتهای سوخو توجه داشته باشید. این عنصر طراحی دو کاره است؛ یک سطح اضافی برای کمک به اوج گرفتن جنگنده، مخفی کردن تسلیحات این جنگنده از دید رادارها.
 
این خبرگزاری رسمی روسیه افزود: شاید این سر نخی از سوی نیروی هوایی رژیم صهیونیستی به شرکت سازنده جنگنده های روسیه مبنی بر اینکه آنان قصد دارند در آینده نزدیک این جنگنده ها را خریداری کنند، باشد. اما در حال حاضر یک گاف بزرگ به حساب می آید.

 

 
 

منبع : میزان
دیدگاه شما در مورد : واکنش کاربران شبکه‌های اجتماعی به گاف صهیونیست‌ها +عکس

واکنش کاربران شبکه‌های اجتماعی به گاف صهیونیست‌ها +عکس

  • پربازدیدترین ها