جمعه 01 تیر 1397 08:08:31

 

 

 

  

 

 

 

   

 

  

 

   

 

  

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

اخبار سوادکوه
چاپ

کد خبر : 3280

تاریخ انتشار : 15/12/1392 - 03:43

اختصاصی/ رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی سوادکوه خبر داد:

تهیه کتاب جامع جاذبه های گردشگری سوادکوه

رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی سوادکوه با بیان اینکه باید جاذبه های بکرسوادکوه به درستی دراختیارتمام هم وطنان قرار بگیرد، از تلاش برای تهیه کتابی جامع ازجاذبه های گردشگری سوادکوه خبر داد.

تهیه کتاب جامع جاذبه های گردشگری سوادکوه

به گزارش خبرنگار سوادکوه آنلاین، میثم قربانی در جلسه هم اندیشی درسالن همایشات اداره فرهنگ و ارشاد سوادکوه، هدف از برگزاری این جلسه را تشکیل کمیته فرهنگی توسط ارگان های ذیربط برای آماده سازی و تسهیل سفرهای نوروزی دانست .

وی اذعان داشت: اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی سوادکوه تمام توان خود را برای این امر به کارمی بندد.

قربانی درادامه افزود: ازمهمترین کارهای این ارگان برای نوروز 93 برگزاری نمایشگاه صنایع دستی و تجسمی درمجتمع غدیر پل سفید برای مسافران  نوروزی است، همچنین ایجاد نمایشگاه های کتاب دراماکن تفریحی به ویژه درپارک جوارم وامام زاده عبدالحق ازدیگراقدامات فرهنگی این نهاد است.ایجاد چادرهای کانون جوانان در کنارچادرهای جمعیت هلال احمر جهت شناساندن منطقه  به مسافران نیز در دستورکار این ارگان قرار دارد.

رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی سوادکوه درادامه اعلام کرد:800 جلد کتاب آموزشی به خصوص در بخش راهور در این چادرها در میان مسافران توزیع می شود.

وی گفت: کاروان های  نوروز خوانی نیز به سرپرستی آقای حسن نژاد در شهر زیراب و پل سفید در روزهای سه شنبه و پنج شنبه آخرین هفته اسفند به راه خواهد افتاد که از اقدامات جدید و نو در بخش فرهنگی این نهاد خواهد بود.

قربانی اظهارداشت: بازدید از مساجدشیرگاه، زیراب و پل سفید باید در دستور کار ارگان های ذیربط قرار بگیرد تا مشکلات این مساجد رفع شده  و فضایی معنوی و به یاد ماندنی برای گردشگران رقم بخورد.

رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی سوادکوه با بیان اینکه باید جاذبه های  بکرسوادکوه به درستی دراختیارتمام هم وطنان قرار بگیرد خبر داد: وزارت فرهنگ و ارشاد با همکاری ارگان های دیگر در تلاش است تا کتابی جامع ازجاذبه های گردشگری سوادکوه  به صورت مصور همراه با معرفی اماکن مذهبی و تفریحی به انضمام آدرس های دقیق این اماکن و شماره تلفن های ارگان های مهم را منتشر کند تا راهنمای جامع و کاملی برای مسافران باشد .دیدگاه شما در مورد : تهیه کتاب جامع جاذبه های گردشگری سوادکوه

تهیه کتاب جامع جاذبه های گردشگری سوادکوه

  • پربازدیدترین ها