شنبه 05 خرداد 1397 02:43:33

 

 

 

  

 

 

 

   

 

  

 

   

 

  

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

آخرین اخبار ایران و جهان
چاپ

کد خبر : 32784

تاریخ انتشار : 09/08/1394 - 23:34

گیمر ایرانی درجمع 8 نفر برتر جهان

مسابقات جام جهانی بازی های ویدیویی درحالی در کشور فرانسه برگزاری می شود که کیارش شکوهی یکی از سه نماینده ایران ساعتی پیش توانست به جمع هشت گیمر برتر مسابقات جهانی بازی فیفا را یابد.

گیمر ایرانی درجمع 8 نفر برتر جهان

به گزارش سوادکوه آنلاین، کیارش شکوهی لحظاتی پیش با پیروزی بر گیمر آلمانی موفق شد به جمع هشت نفر پایانی این مسابقات راه یابد. 

عباس ارضی، نماینده برگزاری مسابقات جهانی بازی های رایانه ای ESWC در ایران که تیم ایران در فرانسه رهبری می کند، گفت: امسال گیمرهای برخی کشورها با توان بسیار بالا در مسابقات شرکت کرده اند و به دلیل سابقه درخشان گیمرهای ایرانی در این مسابقات با آمادگی بالایی در برابر ایرانی ها ظاهر می شوند. 

وی به صعود کیارش شکوهی به جمع هشت نفر برتر این مسابقات در رشته فیفا اشاره کرد و ادامه داد: مهرداد کمپانی دیگر نماینده کشورمان، در گروه خود پنجم شد و نتوانست از گروه صعود کند. نوید برهانی نیز که عنوان قهرمانی جهان در سال گذشته را دارد، در گروه خود اول شد اما در دور یک شانزدهم به بازیکن باسابقه رومانیایی 3 بر 2 نتیجه را واگذار کرد. 

در حال حاضر تنها امید ایران برای کسب مقام در این مسابقات کیارش شکوهی است. 

شرکت مکعب نماینده این مسابقات جهانی در ایران است و نماینده های ایران با حمایت بنیاد ملی بازی های رایانه ای به این مسابقات اعزام شده اند.

 

منبع : ایرنا
دیدگاه شما در مورد : گیمر ایرانی درجمع 8 نفر برتر جهان

گیمر ایرانی درجمع 8 نفر برتر جهان

  • پربازدیدترین ها